memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
1 stycznia 2022, 17:29
Ok, kto to ...j i dlaczego wie coś czego my nie wiemy
Odpisz
10 maja 2020, 16:56
To "ch** wie" ma mieć jakis przekaz?
14 stycznia 2016, 09:25
A gdzie "depresja" i / lub "okres" ?
17 stycznia 2016, 23:02
@Mystery26: to się pociąga pod ch*j wie
18 stycznia 2016, 08:55
@kasjan132pl: Ździwil bys się :v
k, ale kogo ch*j
1 stycznia 2022, 17:28
@kasjan132pl: nasz ...j WSPÓLNY ...J
14 stycznia 2016, 22:16
To się go zapytam :P
14 stycznia 2016, 19:55
XD
14 stycznia 2016, 17:54
Ja raz płakałam, przeklinałam i śmiałam się ._.
14 stycznia 2016, 12:17
Ja płakałam ostatnio, jak mama zabroniła mi grać w Aiona...To chyba podchodzi pod smutek.
14 stycznia 2016, 12:11
Nigdy nie zrozumiemy kobiet (mężczyźni)
Edytowano - 9 stycznia 2016, 08:07
Czy jest coś ze mną nie tak jeśli przeglądam jeja na Nokii E61 z symbianem s60 na przeglądarce opera mini i ze zwolnionym internetem 16kb/s?
9 stycznia 2016, 08:18
@Dark123456: Nie, jeśli jesteś na jeja.
9 stycznia 2016, 21:30
A jeśli oglądam na nim coś głębszego?
9 stycznia 2016, 11:12
Skoro ch*j wie, to może go spytamy? Tylko gdzie tu znaleźć ch*ja na jeja.
9 stycznia 2016, 14:53
@mrkhrova: Nie znajdziesz bo cenzura swojego spytaj
9 stycznia 2016, 17:10
@Dark123456: XD
9 stycznia 2016, 11:55
Ja wiem. "Popłaczę trochę bez powodu, niech się zamartwia, gnojek jeden".
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież1 stycznia 2022, 17:29
Ok, kto to ...j i dlaczego wie coś czego my nie wiemy
Odpisz
10 maja 2020, 16:56
To "ch** wie" ma mieć jakis przekaz?
Odpisz
14 stycznia 2016, 09:25
A gdzie "depresja" i / lub "okres" ?
Odpisz
17 stycznia 2016, 23:02
@Mystery26: to się pociąga pod ch*j wie
Odpisz
18 stycznia 2016, 08:55
@kasjan132pl: Ździwil bys się :v
Odpisz
17 stycznia 2016, 23:02
k, ale kogo ch*j
Odpisz
1 stycznia 2022, 17:28
@kasjan132pl: nasz ...j WSPÓLNY ...J
Odpisz
14 stycznia 2016, 22:16
To się go zapytam :P
Odpisz
14 stycznia 2016, 19:55
XD
Odpisz
14 stycznia 2016, 17:54
Ja raz płakałam, przeklinałam i śmiałam się ._.
Odpisz
14 stycznia 2016, 12:17
Ja płakałam ostatnio, jak mama zabroniła mi grać w Aiona...To chyba podchodzi pod smutek.
Odpisz
14 stycznia 2016, 12:11
Nigdy nie zrozumiemy kobiet (mężczyźni)
Odpisz
Edytowano - 9 stycznia 2016, 08:07
Czy jest coś ze mną nie tak jeśli przeglądam jeja na Nokii E61 z symbianem s60 na przeglądarce opera mini i ze zwolnionym internetem 16kb/s?
Odpisz
9 stycznia 2016, 08:18
@Dark123456: Nie, jeśli jesteś na jeja.
Odpisz
9 stycznia 2016, 21:30
A jeśli oglądam na nim coś głębszego?
Odpisz
9 stycznia 2016, 11:12
Skoro ch*j wie, to może go spytamy? Tylko gdzie tu znaleźć ch*ja na jeja.
Odpisz
9 stycznia 2016, 14:53
@mrkhrova: Nie znajdziesz bo cenzura
swojego spytaj
Odpisz
9 stycznia 2016, 17:10
@Dark123456: XD
Odpisz
9 stycznia 2016, 11:55
Ja wiem. "Popłaczę trochę bez powodu, niech się zamartwia, gnojek jeden".
Odpisz