Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar sssstttt

Edytowano - 3 czerwca 2024, 18:18

Znaczy preferuję War Thunder, ale wiem, że jeśli jest to jeszcze low tier to francuski BDR najlepszy.

Avatar Damn_Worl

Edytowano - 14 stycznia 2016, 22:24

at 2 się do tego nada idealnie xd

Avatar kawamic

22 marca 2017, 10:22

@Damn_Worl: dokładnie tak jak reszta AT

Avatar lolpandapl

17 lutego 2018, 21:05

@Damn_Worl: ja tak mam zawsze a przynajmniej od 2017 roku jadę sobie spokojnie O-I a tu nagle w pi**u dużo medów a inni jadą se po bokach a potem czasami jakiś debil powie ,,ha ha zginął pierwszy a ja mam X kili" później patrzę na jego staty a tu najmniej zadał obrażeń właśnie ten idiota...

Avatar
Konto usunięte

14 stycznia 2016, 19:54

WOT!

Avatar Mondeo1994

13 stycznia 2016, 22:39

nie potrzebnie sam na flanke jechal. Nigdy sie tak nie robi. W kupie siła

Avatar Tyska150

14 stycznia 2016, 13:52

@Mondeo1994: Trzymajmy sie kupy!! Kupy nikt nie ruszy :P

Avatar kawamic

22 marca 2017, 10:21

@Mondeo1994: AT2 albo AT8 albo AT7 wszystkimi At byś tam pojechał i wygrał

Avatar jacek1s

13 stycznia 2016, 21:10

Tacy gracze są cudowni, nie wiem co oni chcą osiągnąć rozdzielając się z grupy, a później przez resztę bitwy piszą, że team to same nooby i kokoty xD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Jumper112

14 stycznia 2016, 07:21

@jacek1s: Ja gdy kiedyś grałem to zapomniałem kupić ammo i byłem nieprzydatną masą ale jakoś przeżyłem do końca :V

Avatar jacek1s

14 stycznia 2016, 10:53

@Jumper112: Brawo Ty

Avatar
Konto usunięte

12 stycznia 2016, 21:21

Sidescrape każdym ciężkim prócz francuskim i brytyjskim i możesz wytrzymać tam wszystko. Zwłaszcza jak jesteś na top tierze.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar Mondeo1994

13 stycznia 2016, 22:42

możliwe że on/ona tak robił/a ale jak wrogowie są już obok to sajskrap nie ma sensu

Avatar
Konto usunięte

14 stycznia 2016, 07:56

Albo Bishop :3

Avatar rufusx95

14 stycznia 2016, 00:18

i Konec gry PLSAOD xD

Avatar NightShadePL

12 stycznia 2016, 22:21

I wtedy lajty atakują od tyłu a drużyna nie reaguje na twoją pomoc.

Avatar Tyska150

13 stycznia 2016, 23:42

@NightShadePL: Tak bardzo prawda ;__;

Avatar Tyska150

13 stycznia 2016, 23:41

WoT *.* Kocham xD

Avatar kronim

13 stycznia 2016, 23:37

ee to nie jest 1 raz :D

Avatar Hank1212

13 stycznia 2016, 22:00

Zrobiłem tak kiedyś jako ST-I i mi się udało bo wieża wszystko odbijała :v

Avatar mante

13 stycznia 2016, 20:30

I teraz każdy będzie się chwalił swoją wiedzą że to jest WOT

Avatar grigori25

12 stycznia 2016, 22:23

czy to jest WoT?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar grigori25

13 stycznia 2016, 23:03

@Mr_Manster: k**wa mać zapytać sie nie można co to jest za gra?

Avatar xtw43g

14 stycznia 2016, 15:43

@Mr_Manster: A ten na górze/dole widzisz? ;)

Avatar
Konto usunięte

12 stycznia 2016, 22:11

Dziwna sytuacja, tego przejścia zwykle broni po 5 czołgów.

Avatar
Konto usunięte

12 stycznia 2016, 22:11

na pewno da sobie radę XD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Najbardziej realistyczny spośród modów

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka