Gdy otwierasz kilka kart w Mozilli
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Deal życia
Totalnie
Jakby trochę nie fair
Angielskie śmieszki
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 kwietnia 2019, 02:21
FENKI! ❤❤❤❤
Odpisz
Edytowano - 16 stycznia 2016, 14:11
Cóż za zbieg okoliczności! Na obrazku jest pięć lisów a ja mam pięć otwartych kart w Mozilli xD
Odpisz
16 stycznia 2016, 15:55
@olwia214: fenków*
Odpisz
16 stycznia 2016, 16:13
@Filski: Ale jest to rodzaj lisa :P.
Odpisz
16 stycznia 2016, 16:18
@mati59: chociaż nazwa do czegoś obowiązuje :P
Odpisz
16 stycznia 2016, 16:24
@Filski: Nazwa nazwą ale i tak to jest zaliczane do lisa ;p.
Odpisz
17 stycznia 2016, 16:55
@Filski: Chciałam tak napisać ale zobaczyłam komentarz że Fenki to rodzaj lisa a że określenie lis bardziej pasowało to tak napisałam :P
Odpisz
16 stycznia 2016, 15:58
Jeszcze nie widze kłótni która przeglądarka jest lepsza :V
Odpisz
16 stycznia 2016, 14:07
ale to nie lisy tylko fenki pustynne
Odpisz
16 stycznia 2016, 14:11
Fenki należą do rodzaju "lis", tak jak lisy piaskowe polarne, rude, płowe...
Btw. nie jestem pewna czy to nie jest lisy piaskowe, co są bardzo podobne do fenków i często z nimi mylone.
Odpisz
16 stycznia 2016, 14:28
@Myszkapl: wiem ale to tylko rodzina lisowatych , a niektórzy po prostu mówią że to lisy
Odpisz
16 stycznia 2016, 14:37
Bo to SĄ lisy! Nie ma czegoś jak "rodzina lisowatych".
To tak jakbyś powiedział, że my (homo sapiens) wcale nie jesteśmy ludźmi, a należymy do "rodziny człowiekowatych". A prawda jest taka, że należymy do rodzaju ludzkiego, tak jak fenki do rodzaju lisiego.
Odpisz
16 stycznia 2016, 14:48
@Myszkapl: Prędzej rodzina PSOWATYCH :)
Odpisz
16 stycznia 2016, 15:14
@Myszkapl: to nie lis to fenek
Odpisz
16 stycznia 2016, 15:10
Ekhem... 70 takich słodziaków nie jest złe...
Odpisz
16 stycznia 2016, 15:01
wow jakie to słodkie.
Odpisz
Edytowano - 16 stycznia 2016, 14:34
Wyobraźcie sobie taką sytłacje z explorerem... (Obrazek ze spalonym komputerem )
Odpisz
16 stycznia 2016, 14:03
oglądam to w mozilli i mam wiele otwartych kart xd
Odpisz
16 stycznia 2016, 14:03
Dla nierozumiejących:
Mozilla Firefox ma na swoim logo lisa. Więc czym więcej kart, tym więcej takich "lisów" obok siebie.
Odpisz
16 stycznia 2016, 14:21
@pomidor5041: Dawno nie widziałem Betona na jeja ;-;
Odpisz
16 stycznia 2016, 14:26
@Chrzaszcz_Trzcinowy: ?
Odpisz
16 stycznia 2016, 14:49
@pomidor5041: Ma lisa powiadasz? A ja myślałem że świnie -_-
Odpisz
16 stycznia 2016, 15:16
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Okaz chroniony :_;
Odpisz
16 stycznia 2016, 16:01
@Kurwinox: Coś jak ci.. jednoręcy kosmici...
Odpisz