Przydałoby się czasem w autobusie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dwa oblicza
Nie idź!
Trzeba brać osobną torbę
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To musiało być męczące
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lipca 2019, 16:43
Ja widziałem raz taką sytuację:
Siedzi sobie chłopak w pociągu, na oko jakaś 3 gimnazjum - 1 liceum. Podeszła jakaś staruszka i stoi obok. On zaczyna się podnosić i mówi, że może siąść, ale ona odmawia, no to on nie wstaje. Po chwili podchodzi jakaś druga babcia i zaczynają dialog.
(Ta co podeszła)-Jakie to teraz te młode nie wychowane.
(Ta co już wcześniej stała)-No nawet miejsca nie ustąpią.
Odpisz
7 lutego 2016, 09:35
Zły przykład, babcia z torbami ma większe prawo siedzieć niż dorosły facet
Odpisz
7 lutego 2016, 10:17
@meryx: jestem z tobą
Odpisz
7 lutego 2016, 10:42
@michalosin: Ale pod blokiem to potrafia z 2 godziny siedziec i plotkowac a w miejscu publicznym takim jak pociag,tranwaj to 2 min nie postoja... Przynajmniej u mnie tak jest
Odpisz
7 lutego 2016, 10:45
@TrevorMan: u mnie nie
Odpisz
7 lutego 2016, 10:48
@michalosin: No to u cb nie ale jest wiele takich miejsc
Odpisz
7 lutego 2016, 12:35
@TrevorMan: ok
Odpisz
7 lutego 2016, 12:49
@meryx: tylko że nie wszyscy mogą.
Odpisz
7 lutego 2016, 19:42
@TrevorMan: chodzi mi raczej o to, że większość tych "przykładów" jest wymyślona I zaczerpnięta z internetu...
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2017, 16:19
@TrevorMan: albo w autobusie nie poproszą o zwolnienie miejsca
Odpisz
7 lutego 2016, 12:26
Ja to mam lp. Nigdy nie spotkałam typowego mohera w autobusie.
Była natomiast jakaś babcia, z którą miło się rozmawiało.
Odpisz
7 lutego 2016, 07:54
staruszki stoją przed blokiem z 2 godz. Ale w autobusie 5 minut nie ustają...
Odpisz
7 lutego 2016, 09:56
@X_king_ponczek_X: Albo nawet kilkanaście godzin na miesięcznicy Upadku Tupolewa! Co jak co ja szanuję starszych ludzi, no ale my młodzi też w końcu się zmęczymy !
Odpisz
7 lutego 2016, 10:03
'Ale wy to macie zdroe nogi'
Odpisz
7 lutego 2016, 11:57
@Archeologwinternetach: nie wszyscy ; (
Odpisz
7 lutego 2016, 12:00
@Seth_Mint: Znam ten ból ;_;
Odpisz
Edytowano - 7 lutego 2016, 09:33
Postój, moje reklamowki sie zmeczyly.
Odpisz