Najdziwniejszy wacek ever
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dwa oblicza
To by wystarczyło
To się nie może nie udać
Rel
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 stycznia 2016, 20:14
magia!
(∩͡ ͡° ͜ ʖ ͡ ͡°)⊃━☆゚. ・ 。゚
Odpisz
24 stycznia 2016, 21:26
@Kasiuula: Ta "magia" z różdżki przypomina mi Czarodziejkę Czasoprzestrzeni z gry elsword.
Odpisz
24 stycznia 2016, 22:28
@pawel4134: Dimension Witch ssie
Odpisz
24 stycznia 2016, 22:28
@pawel4134: Mozesz mnie dodac do friends jak chcesz ;d
AomineEls 80lvl InS
Odpisz
25 stycznia 2016, 18:35
@AntyGrammar: A spotykałeś gracza o nicku HiXxa, albo Maggi?
Odpisz
25 stycznia 2016, 18:44
@pawel4134: Raczej niee
Odpisz
25 stycznia 2016, 18:45
@AntyGrammar: A chodzisz do Camili na treningowe pvp?
Odpisz
25 stycznia 2016, 18:46
@AntyGrammar: I jeżeli DW śsie to powiedz to spamiącej VP albo EM na Treningowym pvp :I
Odpisz
26 stycznia 2016, 06:50
@pawel4134: Tak chodze na treningowe, a DW ssie, bo jest slaba, a nie bo spami ;d
Odpisz
26 stycznia 2016, 07:37
@AntyGrammar: A na otwarty kanał?
Odpisz
26 stycznia 2016, 15:23
@pawel4134: Tak
Odpisz
27 stycznia 2016, 07:14
@AntyGrammar: Tylko?
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2016, 14:32
@pawel4134: Nie pamietam nazw, na ten z dodatkowym mp
Odpisz
27 stycznia 2016, 21:13
@AntyGrammar: Czyli Treningowy, możemy się spotkać jutro o 15:00 w... eeee... Alterze. Pomożesz mi w Ravenie X.X
Odpisz
28 stycznia 2016, 15:22
@pawel4134: Nie gram tygodniu
Odpisz
28 stycznia 2016, 15:23
@pawel4134: Mozemy jutro o 19, poprostu dodasz do friends
Odpisz
28 stycznia 2016, 15:24
@pawel4134: Nie jestem pewien (to zalezy od ceny) ale chyba kupuje avki I chunga robie, bo jutro el laduje
Odpisz
28 stycznia 2016, 17:21
@pawel4134: Kolega mi powiedzial to rava robie xD
Sry za 4x comment xd
Odpisz
28 stycznia 2016, 17:21
@pawel4134: podaj nick ravka jak cos (sry za 5x kom xd)
Odpisz
28 stycznia 2016, 19:48
@AntyGrammar: Jakiś tam HiXxa, ale ja mam 24 HiXx
Odpisz
28 stycznia 2016, 20:23
@pawel4134: To dodaj AomineEls, a ja ci napisze jak ravka nazwalem
Odpisz
28 stycznia 2016, 20:44
@AntyGrammar: Ok, dodam cb na swojej Aishy "Władczyni Dildo"
Odpisz
28 stycznia 2016, 20:58
@pawel4134: Jutro okolo 17-19 sie zaloguje
Odpisz
29 stycznia 2016, 19:38
@AntyGrammar: 19:36, a ja nie grałem na Władczyni Gwałtu
Odpisz
29 stycznia 2016, 20:24
@pawel4134: Nazwalem sie MrMime jak cos
Odpisz
29 stycznia 2016, 21:25
@AntyGrammar: Ok.
Odpisz
30 stycznia 2016, 09:34
@pawel4134: jestem online na MrMime jak cos do okolo 11:45
Odpisz
30 stycznia 2016, 09:50
@pawel4134: OtakuCrew gildia jak cos
Odpisz
24 stycznia 2016, 23:33
Dobra, teraz zobaczę czy działa tekst który kiedyś dostał 500 łapek.
Kto nie ma 18tki a otworzył ?
Odpisz
26 stycznia 2016, 14:09
@Dexterek: Coś nie pykło.
Odpisz
26 stycznia 2016, 14:57
@Skrzypo: To już nie to co kiedyś ;P
Odpisz
25 stycznia 2016, 14:16
Ban!
Odpisz
Edytowano - 25 stycznia 2016, 00:03
Tytuł
Odpisz
24 stycznia 2016, 19:46
Przez chwilę mi się wydawało, że to jedna ze scen z filmu HowToBasic ;__;
Odpisz
24 stycznia 2016, 23:49
@FallOutGirl: Pomyślałem to samo, ale doszło do mnie, że to nie może być on, ponieważ ma na sobie spodnie ;)
Odpisz
24 stycznia 2016, 23:47
Stanął mu
Odpisz
24 stycznia 2016, 23:25
Do mnie Płotka!
Odpisz
24 stycznia 2016, 23:05
Zboczuchy które od razu uruchomiły gifa widząc tytuł!
Ujawnić się!
Odpisz
24 stycznia 2016, 22:28
Rozsadził spodnie potwór ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
13 stycznia 2016, 22:25
Najdziwniejszy? Ever? To ty jeszcze niewiele widziałeś ;-;
Odpisz
24 stycznia 2016, 19:36
@Kapitan_Jack_Sparrow: ...Można wiedzieć, skąd kapitan tak dobrze wie? Jakieś... przygody były?
Odpisz
24 stycznia 2016, 20:24
@pmb1998: Odkryłem jedne z ciemniejszych zakątków internetu ;-;
Odpisz
24 stycznia 2016, 21:11
@Kapitan_Jack_Sparrow: Ja wiem Pewnie widziałeś interes Davyego Jonesa....
Odpisz
24 stycznia 2016, 20:21
Kiedy zamiast wiagry wezmiesz karme dla psów
Odpisz
24 stycznia 2016, 19:44
następna buzia do wykarmienia
Odpisz
24 stycznia 2016, 19:42
;-;
Odpisz
24 stycznia 2016, 19:36
Czy to dziwne że ucieszyłem się na ten obrazek?
Odpisz
24 stycznia 2016, 19:29
"Pies na baby" nabiera nowego znaczenia.
Odpisz