Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Zygarde

Edytowano - 14 stycznia 2016, 18:39

Pij mleko będziesz Jedi!~Luke Skywalker

Avatar
Lunia21

17 stycznia 2016, 19:30

@Zygarde: Piłam je litrami jak byłam mała...To gdzie mój miecz...?

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2016, 19:47

Jedi, nie Jedajką

Avatar korobov

17 stycznia 2016, 19:51

Jedi jest tylko w formie męskiej, tak jak Sith czy ojciec.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 17 stycznia 2016, 19:51

@korobov: Wiem, to było specjalnie

Avatar Ewanka

17 stycznia 2016, 22:33

Ahhh, to ty nie wiesz że miałaś go sama zbudować?? Wszyscy już mają swoje miecze... Upsss ;)

Avatar
Lunia21

19 stycznia 2016, 00:08

Dyskryminacja płciowa*przekleństwa*
(*Ból dupy feministycznej części duszy*)

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 24 stycznia 2016, 15:27

@korobov: Ojciec w wersji żeńskiej... Przydałoby się. 😂

Avatar Krzyniu

Edytowano - 14 stycznia 2016, 18:55

Pij mleko, będziesz wielki? Yoda chyba chciał podrosnąć, ale przez przypadek stał się Mocą wielki.

Avatar pan_hejter

14 stycznia 2016, 19:06

@Krzyniu: Windu... Łindu.. window.. czy jak mu tam był silniejszy mocą od yody. Zielony był najmądrzejszy.

Avatar
Konto usunięte

14 stycznia 2016, 20:29

@Krzyniu: Nikt nie gwarantuje, że Yoda jest ssakiem

Avatar pmb1998

17 stycznia 2016, 20:44

@pan_hejter: Nie. Jedynym Jedi potężniejszym od Yody był Anakin. Windu był potężny, ale nie aż tak.

Avatar pan_hejter

Edytowano - 17 stycznia 2016, 21:25

@pmb1998: anakin sam mówił "chciałbym być tak potężny jak m. windu i tak mądry jak m. yoda

Avatar Mystery26

17 stycznia 2016, 19:32

I co tu napisać by nie obrazić 101% fandomu Star Warsów...

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2016, 20:38

@Mystery26: oj mysterko biedna chyba kogoś obraził jednak ;(

Avatar Mystery26

17 stycznia 2016, 20:41

Moje marzenie się spełniło.

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2016, 20:51

@Mystery26: oj ty jednak obrazić chciałaś kogoś :<

Avatar Mystery26

17 stycznia 2016, 20:54

Obrażam kazdego swoim nickiem.

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2016, 20:59

@Mystery26: mnie nie :* i nie wiem kogo obrażasz ale nic obraźliwego nigdzie nie było

Avatar Mystery26

17 stycznia 2016, 21:09

Nie ździw się.

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2016, 21:13

@Mystery26: łaj ty mówisz tak? :<
(tak w sekretne powiem, że już w poprzedniej odpowiedzi nic nie ogarnialem a tera to w ogóle xD ale nikomu nie mów)

Avatar Mystery26

17 stycznia 2016, 21:19

Wejdź w moje 1 zdjecie insprobuj je rozszyfrować, jedna z 4 części zagadki.

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2016, 23:53

@Mystery26: łooooo hoo hoo spróbować nie szkodzi :d

Avatar
Konto usunięte

18 stycznia 2016, 00:00

@Mystery26: łooooo tiii ch*ju jeden kodem binarnym się posługiwać umiesz... chwilę mi to zajmie albo nigdy nie żadne ciekawe bardzo xD

Avatar
Konto usunięte

18 stycznia 2016, 00:10

@Mystery26: i jeszcze jedno weź mi podeślij go normalnie a nie bo te chmury przeszkadzają ;_;

Avatar Mystery26

18 stycznia 2016, 08:55

Teoretycznie umiem, powoli się uczę.
Specjalnie takie coś zrobiłem ale pomyśle nad przesłaniem Ci

Avatar
Konto usunięte

18 stycznia 2016, 14:18

@Mystery26: o jak miło :3

Avatar Zygarde

14 stycznia 2016, 18:38

Ale to było mleko od Banthy, nie od krowy.

Avatar UkradliMiNick

14 stycznia 2016, 18:40

@Zygarde: to wciąż mleko.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

I po kłopocie

Za co ta premia

Phi!

Trzeba brać osobną torbę

Jeszcze jak

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka