Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kajba

26 marca 2022, 21:25

Dlatego nie mieszam w bloku.

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2011, 18:26

xD 5/5 i do ulu

Avatar DeaDe

14 maja 2011, 18:20

hahah

Avatar Alistair

4 maja 2011, 15:02

dobrze ze tam mnie nie ma nie chcial bym zobaczyc malej a raczej duzej niespodzianki przed meliną :D

Avatar
Konto usunięte

13 marca 2011, 18:03

Bardzo kulturalna prośba

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2010, 23:05

Buahahahaha kuzva ale jajca podsunę tem pomysł moim sąsiadom XD 5/5 i do ulu

Avatar WojcioW123

7 grudnia 2010, 17:17

heh 5\5

Avatar haneczkaka

24 września 2010, 16:01

zgadzam sie wszystko idealnie!

Avatar PewiN

7 grudnia 2009, 16:31

5/5 No comments , wszystko idealne

Avatar smoczka

29 lipca 2009, 13:54

i ktoś dopisał "popieram"

Avatar smoczka

29 lipca 2009, 13:53

ale ktoś jest dowcipny xD

Avatar YokoNamuri

24 czerwca 2009, 21:53

Głupie i bezsensowne . ;p

Avatar MIKILL3

18 czerwca 2009, 20:13

ej to jest w jakims programie zrobione bo na drogiej stronie cos pisze i zgadzam sie z davidem

Avatar
Konto usunięte

18 czerwca 2009, 10:12

Czasem na J.e.j.a pojawi się jakiś fajny obrazek i dam tę 5. Aczkolwiek szkoda tylko, że taki obrazek pojawia się średnio 1/100... Co śmiesznego jest na zdjęciu, w którym człowiek się... zesrał, albo w tym? Każdy ma swój gust. Niech Ci się podoba, ale innych do tego nie zmuszaj.

"nie podoba się to won, bo już nudne się zrobiło wieczne czytanie komentarzy o treści 'żal' 'słabe' i 'co w tym śmiesznego'"
Yyy, też odchodzisz?

BTW: Za słonia w karafce tez bym dał 3/5

Avatar Pikson

18 czerwca 2009, 09:31

aserere durniu o gustach się nie dyskutuję i zgadzam się z Davidem i jego ocenami bo tu w większości są tak denne i głupie obrazki że to się w pa.e nie mieści, jagienka to nie czytaj tych komentarzy i tobie się tu tylko nie podoba więc won ;] obrazek 2/5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Powodzenia

Jakby trochę nie fair

Lekko nie będzie

Pilne

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka