Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Znak czasów
Bycie na zero to nieosiągalny luksus
Nie po oczach
TheFatRat, Copyright Free Music, Linkin Park...
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 sierpnia 2018, 14:28
Hmm na mój towar nie narzekają ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
26 marca 2022, 21:24
@PapaSteryd: Wiadomo że działał.
Odpisz
13 marca 2011, 18:09
Yyy....wtf?!
Odpisz
13 marca 2011, 01:20
tak jest. i zobaczymy za 40 lat jak bedziecie wygladac po sterydach. nie mozna ze wszystkim isc na łątwizne.
Odpisz
26 stycznia 2010, 16:05
hehehe :D
Odpisz
17 listopada 2009, 15:17
Ale sterydy są bardzo słaba. Może troche mniej rośniesz ale jest git
Odpisz
19 czerwca 2009, 12:00
Ja byłem przez kilka lat na sterydach i spoko jest. Co prawda trochę mniej rosłem ale byłem w normie, nie uzależniłem się i git.
Odpisz
18 czerwca 2009, 15:15
Deadache narkotyki też są wykorzystywane w lecznictwie. Sterydy są one równie niebezpieczne co narkotyki. A obrazek średniej jakości... 3/5
Odpisz
18 czerwca 2009, 12:33
sterydy nie są zupełnie jak narkotyki. są wykorzystywane w lecznictwie, żeby poprawić kondycję fizyczną pacjenta po operacji. po ich nadmiernej ilości można umrzeć, jak napisał odd150. faktem jest, że od nadmiaru jedzenia tez można umrzeć...
Odpisz
18 czerwca 2009, 09:32
3/5 głupi opis
Odpisz
17 czerwca 2009, 21:20
Jaka repa! xP 4/5
Odpisz
17 czerwca 2009, 16:11
baaaaardzo kobiecaXD
Odpisz
17 czerwca 2009, 15:59
Gdyby BARDZO MOCNO przesadził to chyba by umarła, bo mi mówił (kolega), że sterydy to narkotyki.
Odpisz
17 czerwca 2009, 15:55
hehe dobre xD Ale jednak 4/5
Odpisz
17 czerwca 2009, 15:07
hahahah dobre :D
Odpisz
17 czerwca 2009, 14:59
To naprawdę jest kobieta?Ja myślałam, że to facet :-P , trener chyba mocno przesadził z tymi sterydami :-P
Odpisz