Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pozdrawiam świetliki
Niezniszczalne
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 września 2023, 12:42
Na oko Alicja w krainie czarów więc nie do końca bo tam klamka miała kilka scen
Odpisz
25 listopada 2020, 11:17
garłam pinokia
(nos to badziewie)
Odpisz
16 stycznia 2016, 23:02
Gdy miałem 4 lata grałem pszczółkę w przedszkolnym predstawieniu. Potem się rozpłakałem na scenie bo nie było moich rodziców od 10 minut a potem przyszli po 5 minutach.
Odpisz
16 stycznia 2016, 23:32
chyba nadal masz 5 lat
Odpisz
18 stycznia 2016, 13:53
@RussiaBall: czemu?
Odpisz
20 stycznia 2016, 16:40
@RussiaBall: 35 osób nie lubi twojego komentarza, który jest bezpodstawnym hejtem.
Odpisz
15 października 2016, 19:50
@sylwon1234: Dlaczego niby hejtem? HURR-DURR SUGERUJESZ ŻE WIEK MA JAKIEŚ ZNACZENIE?!?!?!!!?!?!!!
Odpisz
15 października 2016, 22:34
@lulul: OCZHYWIŚCIE! SUGERUJĘ TEŻ JEGO PŁEĆ!
Odpisz
21 stycznia 2016, 06:48
Ja nigdy nic nie grałam B|
Takie żem beztalencie.
Odpisz
30 stycznia 2016, 17:29
@Kivera: a ja grałem drzewo
Odpisz
20 stycznia 2016, 18:26
Rola życia.
Odpisz
19 stycznia 2016, 20:50
Kiedyś grałam wilka, złego wilka. Potem grałam czarownicę, złą czarownicę. Potem muchę, złą śmiecącą muchę. Jestem ZUA .
Odpisz
19 stycznia 2016, 21:26
@Myszkapl: Ja raz grałem cesarskiego posłańca.
Odpisz
19 stycznia 2016, 21:49
@Myszkapl: Meh, ja gralem na jasełkach króla diabłów Heroda xD
Odpisz
20 stycznia 2016, 00:24
@makajet: Jerozolimy, nie diabłów.
...
Diabły są sympatyczniejsze xD /s
Odpisz
20 stycznia 2016, 09:45
@Myszkapl: Ja grałam ostatnio w jasełkach Maryję :D
Odpisz
20 stycznia 2016, 10:56
@makajet: ja zawsze (od przedszkole czyli moich 1 jasełek) grałam w jasełkach anioła ale w tym roku 1 raz zagrałam coś innego....zagrałam indianina ...
Odpisz
20 stycznia 2016, 18:18
@Myszkapl: Przeczytałem "śmierdziącą". To ma sens. :T
Odpisz
20 stycznia 2016, 11:38
Ja nigdy nie grałem niczego dziwnego... szkoda.
Odpisz
20 stycznia 2016, 10:54
I podczas przedstawuenia kicha i razwala dzrzwi B-)
Odpisz
16 stycznia 2016, 20:37
Ja kiedyś grałem dzięcioła.
Odpisz
16 stycznia 2016, 20:38
Ja też.
Odpisz
16 stycznia 2016, 20:39
Ja ziemniaka , na przedstawieniu << Na straganie" , w którym nie bylo ziemniaka , dlatego tylko stalem ...
Odpisz
16 stycznia 2016, 20:48
Ja też ;l
Odpisz
19 stycznia 2016, 23:30
Jak po tym głowa?
Odpisz
19 stycznia 2016, 23:32
@Jiglypuff: Mialem 6 lat, już nie pamiętam
Odpisz
19 stycznia 2016, 22:49
haha :D
Odpisz
19 stycznia 2016, 22:13
Ja grałem drzewo... Zwykłe drzewo.... Ni magiczne ni gadające... Zwykłe drzewo.
Odpisz
19 stycznia 2016, 21:27
Pewnie i tak zje**ł.
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2016, 21:20
BYŁEM DRZEWEM
KTÓRY GADAŁ
ALE ŻE WTEDY JESZCZE CHODZIŁEM DO LOGOPEDY
NIKT NIE ZROZUMIAŁ CO MÓWIŁEM
(aktooooorstwoooo)
Odpisz
17 stycznia 2016, 18:55
orginał plz
Odpisz
17 stycznia 2016, 12:22
Nareszcie rola dla mnie
Odpisz