Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kazekage895

27 września 2023, 12:42

Na oko Alicja w krainie czarów więc nie do końca bo tam klamka miała kilka scen

Avatar HedwigOwlHogwarts

25 listopada 2020, 11:17

garłam pinokia
(nos to badziewie)

Avatar
Konto usunięte

16 stycznia 2016, 23:02

Gdy miałem 4 lata grałem pszczółkę w przedszkolnym predstawieniu. Potem się rozpłakałem na scenie bo nie było moich rodziców od 10 minut a potem przyszli po 5 minutach.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar lulul

15 października 2016, 19:50

@sylwon1234: Dlaczego niby hejtem? HURR-DURR SUGERUJESZ ŻE WIEK MA JAKIEŚ ZNACZENIE?!?!?!!!?!?!!!

Avatar sylwon1234

15 października 2016, 22:34

@lulul: OCZHYWIŚCIE! SUGERUJĘ TEŻ JEGO PŁEĆ!

Avatar Kivera

21 stycznia 2016, 06:48

Ja nigdy nic nie grałam B|
Takie żem beztalencie.

Avatar candythecat

30 stycznia 2016, 17:29

@Kivera: a ja grałem drzewo

Avatar Drago0328

20 stycznia 2016, 18:26

Rola życia.

Avatar Myszkapl

19 stycznia 2016, 20:50

Kiedyś grałam wilka, złego wilka. Potem grałam czarownicę, złą czarownicę. Potem muchę, złą śmiecącą muchę. Jestem ZUA .

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar wampirra107

20 stycznia 2016, 10:56

@makajet: ja zawsze (od przedszkole czyli moich 1 jasełek) grałam w jasełkach anioła ale w tym roku 1 raz zagrałam coś innego....zagrałam indianina ...

Avatar flamefrost20

20 stycznia 2016, 18:18

@Myszkapl: Przeczytałem "śmierdziącą". To ma sens. :T

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

20 stycznia 2016, 11:38

Ja nigdy nie grałem niczego dziwnego... szkoda.

Avatar wampirra107

20 stycznia 2016, 10:54

I podczas przedstawuenia kicha i razwala dzrzwi B-)

Avatar
Konto usunięte

16 stycznia 2016, 20:37

Ja kiedyś grałem dzięcioła.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Jiglypuff

19 stycznia 2016, 23:30

Jak po tym głowa?

Avatar
Konto usunięte

19 stycznia 2016, 23:32

@Jiglypuff: Mialem 6 lat, już nie pamiętam

Avatar Zwariowanykoteqq

19 stycznia 2016, 22:49

haha :D

Avatar Fina258

19 stycznia 2016, 22:13

Ja grałem drzewo... Zwykłe drzewo.... Ni magiczne ni gadające... Zwykłe drzewo.

Avatar Archeologwinternetach

19 stycznia 2016, 21:27

Pewnie i tak zje**ł.

Avatar Kambot

Edytowano - 19 stycznia 2016, 21:20

BYŁEM DRZEWEM
KTÓRY GADAŁ
ALE ŻE WTEDY JESZCZE CHODZIŁEM DO LOGOPEDY
NIKT NIE ZROZUMIAŁ CO MÓWIŁEM
(aktooooorstwoooo)

Avatar bensuh

17 stycznia 2016, 18:55

orginał plz

Avatar Jiglypuff

17 stycznia 2016, 12:22

Nareszcie rola dla mnie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Pozdrawiam świetliki

Niezniszczalne

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka