Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

3 grudnia 2016, 22:55

Hehehe... mam własne żarcie

Avatar mrkhrova

16 stycznia 2016, 21:16

Dlatego do kina jest zakaz wnoszenia własnego jedzenia. O wiele bardziej opłaca się 10 minut wcześniej kupić Colę w jakimś sklepie, niż w kinie. W takich przypadkach polecam plecak lub torbę - pracownicy kina nie są uprawnieni do sprawdzania ich zawartości.

Avatar Szczyt_jeja

16 stycznia 2016, 21:27

@mrkhrova: Każda pojedyńcza wycieczka z klasą do kina - każdy przemyca chipsy i colę w saszetkach/plecakach/coś innego.

Avatar mrkhrova

16 stycznia 2016, 21:54

Avatar volf360

20 stycznia 2016, 17:12

@Szczyt_jeja: Mój kolega raz przemycił tym sposobem 5 cheesburgerów z Mcdonalda na seans XP

Avatar damian2500

21 stycznia 2016, 21:44

@volf360: Zaaktualizuj sobie wersje emotikony z XP do XD bo siara.

Avatar CytrynOfSky

21 stycznia 2016, 07:36

Ceny niczym w Polsce.....

Avatar Anticko

20 stycznia 2016, 20:26

4chan plz

Avatar arki316

20 stycznia 2016, 16:00

Żarcie w kinie jest tak drogie, że powinni dodawać do niego gratis bilet.

Avatar Dexterek

20 stycznia 2016, 14:36

*NIE WOLNO WNOSIĆ JEDZENIA NA SENAS !* - SPRZEDAWAJ ŻARCIE W KINIE - LOGIC ???

Avatar damian2500

20 stycznia 2016, 15:20

@Dexterek: Chodzi o to, że oni chca, żebyś kupował jedzenie u nich. Pofobno kina zarabiaja wiecej ze sprzedarzy popcornu niż z biletów.

Avatar Dexterek

20 stycznia 2016, 15:22

@damian2500: Wiem, ale to jest kurestwo i tak wnoszę swoję :)

Avatar damian2500

20 stycznia 2016, 15:35

@Dexterek: I tak nie sprawdzaja ;)

Avatar TheFull

20 stycznia 2016, 15:23

A może być pepsi?

Avatar brainiac

20 stycznia 2016, 09:33

Zawsze kupuję jedzenie przed seansem. Jedyne, na co skuszę się w kinie, to popcorn od czasu do czasu, bo nigdzie nie smakuje tak dobrze jak tam (chociaż jego cena też jest zatrważająca).

A reszta? 7zł za półlitrową colę? Dychę za kilka nachosów? Ja rozumiem, gdyby mieli lekko wyższe ceny niż w sklepie, ale to jest najzwyklejszy rozbój. Zwłaszcza że same bilety też do tanich nie należą.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Przypałowo

Pilne

Rel

Fergus

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka