Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Były nóżki, nie ma nóżek
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 stycznia 2016, 10:10
Nie jesz lodów?
Zmienisz zdanie w przyszłości ͡° ͜ʖ ͡° ͡° ͜ʖ ͡° ͡° ͜ʖ ͡°
Odpisz
29 lipca 2020, 10:08
@FreezyPop: lody śmietankowe?
Odpisz
23 stycznia 2017, 12:27
gdy mi smutno gdy mi źle idę lody zjeść.
Odpisz
18 stycznia 2016, 07:38
Ja nigdy nie jadłam lodów
Odpisz
30 stycznia 2016, 20:25
@Windows_10: "To tak jakby dziewczyna z gimnazjum powiedziała że z nikim jeszcze nie spała" ;-;
Odpisz
30 stycznia 2016, 21:25
nawet nie spróbowałam lodów...
Odpisz
30 stycznia 2016, 22:23
@Windows_10: Demon!!!! Demona gaszą lody musisz zjeść lody!!!! Szybko!!!
PS. Cały czas mnie zastanawia co ma przed sobą ta dziewczyna na twoim avatarze
Odpisz
31 stycznia 2016, 09:14
@zx2001: ma nóż. A, jadłam lody. ZA ZIMNE KU*WA!!! Potem język mnie palił ;-;
Odpisz
18 stycznia 2016, 00:17
Pjona!
*przybija piątkę sam ze sobą*
Odpisz
18 stycznia 2016, 00:18
@Jasonicos: Czej.
Jeśli jem lody o smaku Whisky, to?
Odpisz
18 stycznia 2016, 06:20
@Jasonicos: Jesz lody z alkoholem
Odpisz
18 stycznia 2016, 09:47
@Jasonicos: liżesz alkohol, proste :x
Odpisz