Kiedy widzę przebranego szpiega
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Deal życia
Nigdy na to nie wpadną
Brawo za czujność!
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lutego 2016, 14:35
True Story
Odpisz
31 stycznia 2016, 20:58
;d
Odpisz
31 stycznia 2016, 11:05
mam tak samo...
Odpisz
30 stycznia 2016, 20:26
5/5 bo TF
Odpisz
31 stycznia 2016, 07:45
5/5 bo tratior
Odpisz
31 stycznia 2016, 01:00
"Trzeci spopień" by bardziej pasował.
I brakuje Szkota z np. świecącym na niebiesko "Wyszczebcem".
Odpisz
30 stycznia 2016, 19:59
gdy autobalans przerzuci twojego kolegę do wrogiej drużyny
Odpisz
30 stycznia 2016, 19:33
Jak się nazywa cały film?
Odpisz
30 stycznia 2016, 19:44
@Frutti56: another settlement needs your help
Odpisz
24 stycznia 2016, 17:01
Trochę nie realistyczne...chodzi mi o siekierę ona nie ma czegoś za co można chwycić i tak kręcić.
Odpisz
Edytowano - 30 stycznia 2016, 17:01
@Tasiemiec_w_peruce: a może to trzon kosy z przyczepionym ostrzem siekiery
Odpisz
30 stycznia 2016, 17:10
@Reichtangle: Kosa to nie ta gra
Odpisz
30 stycznia 2016, 17:11
chodzi mi o prawdziwa kose a nie pseudokose czyli zwykły nóż
Odpisz
30 stycznia 2016, 17:13
@Reichtangle: Wiem, wiem
Odpisz
30 stycznia 2016, 17:14
@Tasiemiec_w_peruce: To jest specjalna siekiera do walki ze zdrajcami.
Odpisz
30 stycznia 2016, 17:14
to dobrze że wiesz wiesz
Odpisz
30 stycznia 2016, 17:22
@Reichtangle: To, dobrze, że to dobrze, że wiem wiem.
Odpisz
Edytowano - 30 stycznia 2016, 17:25
to dobrze że to dobrze że to dobrze że wiesz wiesz
Odpisz
30 stycznia 2016, 18:18
@Reichtangle: I dobrze
Odpisz
30 stycznia 2016, 17:52
Husarz101 jeżeli zrobisz takie gify tylko z innymi postaciami to chwała ci
Odpisz
30 stycznia 2016, 17:19
Tf byłby o zdeka lepszy gdyby miał takei animacje itd. (co ja pie**ole)
Odpisz
30 stycznia 2016, 17:36
@thepolishguy: W tf są różne drwiny, które są easter eggami (np. pyro z flarą "czaruje" Hadoukena), ale byłoby fajnie gdyby Volvo dodało tą animację ze Star Wars ;P
Odpisz
30 stycznia 2016, 17:37
@Soberker: Sam używałem hadoukena, śmieszny jest, do tego zabija przecie.
Odpisz
28 stycznia 2016, 17:15
Ić mi stont
Odpisz
24 stycznia 2016, 17:16
Pyro Firewalker XD
Odpisz
24 stycznia 2016, 23:32
@DarthKrooge: 😂
Odpisz
24 stycznia 2016, 17:05
Maul moim zdaniem lepiej by pasował do pyrki i jest za co chwycić (tak jak by:P)
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2016, 16:45
pytanie z czego ta scena bo widze ze sw7 w tf2/sfm to musze obiejrzec
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2016, 16:25
*mphhhmphhh
Odpisz