Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Dark_Dante

14 kwietnia 2021, 22:05

No dobra, a co znaczy "elev"?

Avatar koksov6

28 czerwca 2017, 08:23

tp na sto procent nie jest miasto tylko zadupie(wieś)pod tym komentarzem kto mieszka na wsi może mnie wyzywać

Avatar
ZiemiaJestPlaska

30 stycznia 2019, 08:15

@koksov6: nie wiesz co to znaczy zadupie, nie każda wieś to zadupie

Avatar
Konto usunięte

9 marca 2021, 07:56

u mnie jest 200 typa we wsi
A to jedna z najmniejszych w gminie

Avatar Palauball

23 października 2016, 01:00

Pozdrawiam! U mnie mieszkają 73 osoby, w tym młodzież od 5-15 lat jest tylko 7

Avatar Krzyniu

18 stycznia 2016, 08:31

Fajnie ma. Spokój od wszystkiego.

Avatar Palauball

23 października 2016, 00:58

@Krzyniu: Ma spokój i czas na Jeja

Avatar NightmareStory

12 czerwca 2016, 09:54

"To miasto jest za małe dla nas dwóch"

Avatar papa3

22 stycznia 2016, 11:26

Teraz powiedzenie "To moje miasto" będzie zbyt dosłowne

Avatar pawelek9889

21 stycznia 2016, 23:11

Gdy nie możesz obgadywać innych z sąsiadkami bo ich nie masz

Avatar
Konto usunięte

18 stycznia 2016, 00:21

Ma prawa miejskie? To raczej wieś.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar jacek1s

21 stycznia 2016, 18:03

Może był jakiś okres w którym to miasto zostało totalnie opustoszałe, nie mam żadnych informacji na temat tego miasta prócz informacji z wiki, więc nie mogę stwierdzić czy obrazek to fake czy nie, a wsi o takiej nazwie jest miliard.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 21 stycznia 2016, 18:09

@jacek1s: Sceptycyzm jest dobrą cechą, ale nie przesadzajmy. Oprócz wiki masz też zdjęcia miasta Buford, mapy, atlasy, stronę internetową: informacji jest od cholery tylko musi Ci się chcieć je sprawdzić.

A obrazek jest prawdziwy o czym świadczy mnóstwo zdjęć na ten temat z różnych pór roku, okresów, itd. Też mają zresztą swoją stronę internetową i miejsce w atlasach rekordów.

Wątpienie jest spoko, ale nie wtedy, gdy jest uzasadniane ignorancją.

Avatar DemigodXD

21 stycznia 2016, 17:19

Buford xdSamotność tak bardzo;-;

Avatar Reichtangle

21 stycznia 2016, 15:06

Czarnobyl- jedyne miasto gdzie nikt nie mieszka

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar ShadowOfChernobyl

21 stycznia 2016, 16:21

@Reichtangle: A na zdjęciu zamiast Czarnobyla Prypeć ;)

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2016, 17:14

@Reichtangle: A co jeśli ludzie to zwierzęta po ewolucji?

Avatar
RhobarIII

21 stycznia 2016, 16:50

Ale wsi jest trochę więcej, nawet w mojej gminie :v

Avatar antonikeusz

21 stycznia 2016, 15:56

to kto robił zdjęcie ?

Avatar Bella113

Edytowano - 21 stycznia 2016, 17:11

@antonikeusz: zapewne ktoś kto nie jest tam jako mieszkaniec, to, że tam jest, nie znaczy, że jest tam zameldowany lub cokolwiek
Istnieje w tych czasach też coś co zwie się samowyzwalacz

Avatar Dexterek

21 stycznia 2016, 15:38

Na dole znaku " Elev 8000 ", ITS OVER EIGHT THOUSANDS !!!

Avatar kronim

21 stycznia 2016, 15:35

uwaga miasto !!

Avatar
Michaelpl03

21 stycznia 2016, 15:17

Miasto?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

To się nie może nie udać

Powodzenia

Fergus

Niezniszczalne

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka