Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar wilczurka

21 czerwca 2009, 17:49

mam juz dosc takich obrazkow 1/5

Avatar kajba

26 marca 2022, 21:33

@wilczurka: Czemu?

Avatar Mnich1

22 czerwca 2009, 11:46

pikachu każdy ocenia tak jak chce

Avatar
Konto usunięte

13 grudnia 2016, 17:44

@Mnich1: w 2009 roku nie można było odpowiadać, czy co?

Avatar Mnich1

1 stycznia 2017, 19:00

Nie, ta funkcja była dodana dużo później.

Avatar Palauball

23 kwietnia 2017, 19:03

@Mnich1: Mnich1 pochodzi z Jejowego Średniowiecza!

Avatar Mnich1

24 kwietnia 2017, 01:34

@Palauball: Kiedy strona była obleśna, opcji niewiele i praktycznie nic nie działało.

Avatar Palauball

24 kwietnia 2017, 06:35

@Mnich1: A wyobraź sobie jak wyglądała w czerwcu 2004. Czyli kilka dni po premierze

Avatar Mnich1

28 kwietnia 2017, 22:26

@Palauball: Na 1 kwietnia była strona jak z początków jeja.

Avatar Palauball

28 kwietnia 2017, 22:38

@Mnich1: A ja byłrk na apce... Ku*wa, dlaczego!

Avatar TheMJawesome

19 marca 2018, 16:59

@Palauball: Witam podróżników w czasie, jak tam wam dzień mija?

Avatar KacperUE

29 listopada 2015, 17:06

ehh.....

Avatar
Konto usunięte

18 lutego 2011, 18:26

To Ron, Harry i Hermiona w 2 wydaniu ^^

Avatar will2008

22 czerwca 2009, 11:31

A ja sie zgadzam z pokemonem (Pikatchu) chociaż ma żalową nazwe ; D

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2009, 16:02

cała prawda ale i tak 1/5 a co do poprzedników którzy twierdzą że pełno jest tego na jeja to się całkowicie zgadzam

Avatar Pikson

21 czerwca 2009, 15:23

1/5

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2009, 13:40

1/5

Avatar Pikachu

21 czerwca 2009, 13:28

Tylko dlatego, że jest dużo obrazków tego typu na jeji oceniacie najwyżej na 3/5?Ja uważam, że obrazek jest fajny i daję 4/5

Avatar Mnich1

21 czerwca 2009, 12:12

dałbym 0/5 ale nie mogę :(

Avatar krzynu

21 czerwca 2009, 11:24

2/5 bo to duzo takich jest

Avatar Nicunia

21 czerwca 2009, 10:58

Święta racja. 2/5

Avatar edd12345

21 czerwca 2009, 10:35

teraz jest takich pełno na jeji 3/5

Avatar Miensko

21 czerwca 2009, 10:05

dobre 4/5

Avatar quba133

21 czerwca 2009, 09:45

Heh, ... 3/5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Aga21
Dodane przez: Aga21

Nieuczciwa ocena

Jakby trochę nie fair

A, okej

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka