Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar andzia2328

22 czerwca 2009, 09:59

grzesiek106 nie wszyscy komentuja jak oceniaja.. kiedy te dzieci to zrozumieja.. :/ ocena 1..

Avatar kasjan132pl

1 lutego 2018, 11:25

@andzia2328: zrozumieliśmy, przepraszamy za nasz gatunek z 2009 roku

Avatar
ZiemiaJestPlaska

27 października 2019, 20:56

@andzia2328: oj no nie obrazaj się, przepraszamy w imieniu wszystkich

Avatar kajba

26 marca 2022, 21:33

Po dokładniej analizie dochodzę do wniosku że jej komentarz nie ma sensu.

Avatar pyniunieczka

21 czerwca 2009, 19:08

Yyyyy ... ? 1/5 . ! ;/

Avatar login_

1 sierpnia 2019, 21:40

Avatar
ZiemiaJestPlaska

27 października 2019, 20:55

@login_: z czego się śmiejesz xddd

Avatar Sandra1231

4 czerwca 2011, 17:46

ona se paletkie w ...

Avatar chojnice1975

2 maja 2011, 09:13

a nie "penisistka"

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2011, 21:06

nie ma to jak chill out ale i tak żałosne 2/5

Avatar sharpey08

25 czerwca 2009, 12:09

1/5 juz coraz gorsze te obrazki i oczwiscie materiał dodał: Zespół Jeja.p

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2020, 21:13

@sharpey08: poczekaj 10 lat

Avatar matrix6

23 czerwca 2009, 16:17

o to w tym chodzi że ona niby to sobie gdzies wlozyla 5/5 i do ulu

Avatar
Konto usunięte

22 czerwca 2009, 16:30

o co w tym chodzi ??? 1/5

Avatar AgainstModernFootball

22 czerwca 2009, 12:42

Kij? To wy rakiety tenisowej od kija nie rozróżniacie?

Avatar Ogevon

22 czerwca 2009, 11:18

No to nasz zespół dowodzących to widocznie dzieci neo. 1/5

Avatar SerScull

22 czerwca 2009, 08:36

Nawet gdyby to NIE był ręcznik, to i tak byłoby to bez sensu, bo ona tą rakietą nie... nie operuje.

Avatar Grzesiek106

22 czerwca 2009, 08:16

dziwne, wszyscy dają 1/5 to skąd się wzięła średnia 2/5 ?



1/5

Avatar Miensko

21 czerwca 2009, 15:59

Nicunia daj im spokój może są w okresie dojrzewania xD oczywiście 1/5

Avatar Pikson

21 czerwca 2009, 15:26

materiał dodał: Zespół J.e.j.a pl

1/5

Avatar cody4

21 czerwca 2009, 14:50

Nicunia-chyba tak. 1/5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tagi: #rakieta, #tenis

Phi!

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Młodzi gniewni

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Fajnie że odpowiedzieli

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka