Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Penseta

18 stycznia 2016, 20:19

Pff grochówka daje lepszy efekt:p

Avatar ponczeq

20 stycznia 2016, 15:56

@Penseta: wtedy robisz w domu obóz koncentracyjny

Avatar ONIKURIGE

20 stycznia 2016, 15:52

Yol-Tor-Shul na odwrót

Avatar Dexterek

20 stycznia 2016, 14:34

...że twój tyłek stał się *silnikiem odrzutowym, i tak cud że nie odleciał !

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 18 stycznia 2016, 20:22

Bylem niedawno na kebabie z tatą. Wchodzimy do lokalu pierwszy raz, a tam arab nawija coś w swoim języku przez telefon. Chwilę później pyta się nas swoim łamanym polskim co podac. Nawijał tak szybko że się nie dało go zrozumieć. Specjalnie zamówiliśmy z wieprzowiną xd. A najlepsze (lub najgorsze) jest to że ja wziąłem ostrego. Mój kibel po tym wszystkim wyglądał jakby wrócił z wojny.
Nołbadi kers

Avatar sylwon1234

18 stycznia 2016, 20:24

Aj ker abołt jor sejfti.

Avatar
Konto usunięte

18 stycznia 2016, 20:25

@sylwon1234: Tanks

Avatar sylwon1234

18 stycznia 2016, 20:26

Łorl of Tanks?

Avatar
Konto usunięte

18 stycznia 2016, 20:29

@sylwon1234: Noł. Aj min fenks.

Avatar
Konto usunięte

18 stycznia 2016, 20:35

@sylwon1234: Du U anderstend?

Avatar PanSkarpeta

18 stycznia 2016, 22:29

@sylwon1234: Łorl?! Didnej Łorl?

Avatar sylwon1234

19 stycznia 2016, 15:41

Aha. Ołkey. Nał Aj anderstend.

Avatar sylwon1234

19 stycznia 2016, 15:42

@PanSkarpeta: Mooooom! Ken aj goł to de dydni worl?

Avatar Jasonicos

20 stycznia 2016, 10:16

Amen.

Avatar CitroenBomba

18 stycznia 2016, 22:55

Nie lubię kebabów

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2016, 16:45

@CitroenBomba: Masz coś do Turków rasisto?

Avatar
Konto usunięte

18 stycznia 2016, 21:28

Wetrzyj sobie w odbyt "Carolina reaper" i patrz jak twoi przeciwnicy biegają w panice, płonąc.

Avatar Dead_Bload321

18 stycznia 2016, 20:52

To jeszcze nic...

Avatar Mid_Or_Feed

18 stycznia 2016, 20:51

Phi, żeby to tylko raz...

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 18 stycznia 2016, 20:28

To chyba nigdy nie jadłeś papryki jalapeño, habanero, chilli.

Avatar Henzej

18 stycznia 2016, 20:16

Tak

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Ostry ten sędzia

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka