Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Równi i równiejsi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie idź!
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 stycznia 2021, 11:27
To jest chyba najśmieszniejszy odcinek Blok Ekipy.
Odpisz
19 stycznia 2016, 18:15
Co jest ku*wa? Raz, dwa, trzy.
Odpisz
19 stycznia 2016, 18:17
@ukr0707: Rudy.
Odpisz
19 stycznia 2016, 18:19
Jest rudy.
Odpisz
19 stycznia 2016, 19:09
@ukr0707: Witaj pięciolatku, dalej podniecaj się tą bajką
Odpisz
19 stycznia 2016, 19:10
Jestem starszy.
Odpisz
20 stycznia 2016, 15:47
@ukr0707: Wątpię, skoro podniecasz się tym gównem
Odpisz
23 stycznia 2016, 08:32
Hejty lecom
Odpisz
28 kwietnia 2017, 07:10
Szczerze? Mogła tego nie pisać nie miałbyś hejtów
Odpisz
27 sierpnia 2017, 15:22
Ona jest dozwolona od 18 lat.
Odpisz
23 stycznia 2016, 08:42
Blok ekipa to gówno.
Odpisz
28 kwietnia 2017, 07:09
Aha ale po co to mówisz?
Odpisz
23 stycznia 2016, 09:56
Piszcie dalej że blok ekipa to gówno.Na pewno przestanę oglądać.
Odpisz
23 stycznia 2016, 10:22
Przestań, to na 100% będziesz mądżejszy
Odpisz
23 stycznia 2016, 11:02
Mądrzejszy*
Odpisz
23 stycznia 2016, 11:10
Ty przestań, to może się ortografia do ciebie przyczepi.
Odpisz
23 stycznia 2016, 12:02
@shark2199: Każdemu może zdarzyć.
Odpisz
23 stycznia 2016, 20:41
Z tego co widziałem to nawet rock ogląda blok ekipę a jest uważany za mądrą osobę
Odpisz
23 stycznia 2016, 20:42
Rock?
Odpisz
23 stycznia 2016, 20:49
@ZielonyDywanik: Youtuber taki
Odpisz
24 stycznia 2016, 00:01
wiem, ale że on. niespodziewalbym się
Odpisz
24 stycznia 2016, 23:54
@ZielonyDywanik: Ja też
Odpisz
23 stycznia 2016, 22:45
może i jest to głupie ale śmieszne więc dalej będę to oglądał
Odpisz
Edytowano - 23 stycznia 2016, 18:20
lepsze było z vojtazem
Odpisz
23 stycznia 2016, 12:05
@shark2199:Nigdy nie mówiłem że jestem mądry.
Odpisz
23 stycznia 2016, 10:51
Ci którzy mówią że to jest gównem- skupiacie się na otoczce, a nie na tym co jest w środku, co próbuje te dzieło przekazać. To samo Kapitan Bomba.
Odpisz
23 stycznia 2016, 08:38
Spyson i jego zaje*iste zasady(rady tez ma niczego sobie).
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2016, 21:53
A w tym odcinku Wojtas został przywiązany do palmy Warszawskiej XD
Odpisz
19 stycznia 2016, 21:35
i ten pindol sklejony taśmą O_O musi boleć
Odpisz
19 stycznia 2016, 20:11
Ten uczuć gdy uświadamiasz sobię że w jednym z odc. w telewizji od 20.00 Pan Wiesio był kompletnie goły i widać mu było penisa z jajami ;_______;
Odpisz
19 stycznia 2016, 19:29
oglądałamXD
Odpisz
19 stycznia 2016, 18:23
Nie przepadam za obrazkami z blok ekipy, ale ten akurat jest śmieszny :")
Odpisz