Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Rel
Niezniszczalne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 stycznia 2016, 19:30
Jeja is love
Odpisz
22 stycznia 2016, 20:05
Jeja is live
Odpisz
22 stycznia 2016, 20:09
Miałem tylko 9 lat...
Odpisz
22 stycznia 2016, 20:12
@Capitan_Fail: Ale już nie masz.
Odpisz
22 stycznia 2016, 21:22
musiałem
Odpisz
22 stycznia 2016, 21:22
@Hiopekwhatfu: dlacego obraski komentetowe nie dodajom mi się? pytać ja ):
Odpisz
22 stycznia 2016, 21:46
@Hiopekwhatfu: Ni mam pojęcia.
Odpisz
22 stycznia 2016, 23:06
Jeja is Jeja.
Odpisz
23 stycznia 2016, 11:45
@Hiopekwhatfu:
Odpisz
23 stycznia 2016, 20:33
@Hiopekwhatfu: ło jezus marian hejty nadchodzom!
Odpisz
23 stycznia 2016, 20:33
@Dexterek: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
24 stycznia 2016, 22:18
@Hiopekwhatfu: liczba hejtów pokazuje poziom inteligencji użytkowników serwisu społecznościowego jeja
Odpisz
24 stycznia 2016, 22:19
@Hiopekwhatfu: czyli wysoki
Odpisz
13 lipca 2018, 03:24
@Archeologwinternetach: jeja is sens życia (haha i kto tu jest archeologiem ?)
Odpisz
13 lipca 2018, 07:10
@szalonememe: Ja, bo chyba nie ty.
Odpisz
5 stycznia 2019, 23:46
@Archeologwinternetach: o nie
Odpisz
18 lutego 2018, 21:52
Jeja najważniejsze <3
Odpisz
8 maja 2018, 22:43
@Soczyniaaa: nje
Odpisz
24 stycznia 2016, 12:06
Zamiast Jeja.pl : Red Tube :D
Odpisz
23 stycznia 2016, 19:58
Jeja is love...
Jeja is live...
Odpisz
22 stycznia 2016, 20:08
bullshit, prawdziwy jejowicz nie ma dziewczyny...
Odpisz
22 stycznia 2016, 20:36
@UkradliMiNick: Boom!
Odpisz
22 stycznia 2016, 20:49
@UkradliMiNick: Dziwnie się z tym czuje, że nie jestem prawdziwym jejowiczem. Tyle życia w kłamstwie. :/
Odpisz
22 stycznia 2016, 22:53
@Hartio: Rzuć dziewczynę i czcij Bożydara.
Wiesz mi, chcesz to zrobić i to nie dlatego, że dziewczyna jest gorsza od Bożydara, ale dlatego co zrobi Ci jego kult, gdy dowie się, że Go nie czcisz.
Odpisz
23 stycznia 2016, 10:51
@UkradliMiNick: mam hłopakq
Odpisz
23 stycznia 2016, 10:08
A dla mnie BF4,GTA5,FC4 i Rainbow Six:Siege
Odpisz
22 stycznia 2016, 23:09
Zmienione...było ale k i tak niezłe x'D.
Odpisz
20 stycznia 2016, 20:07
było na głównej :P
Odpisz
20 stycznia 2016, 20:29
@Damn_Worl: Nie masz na myśli przypadkiem wersji z lolem?
Odpisz
20 stycznia 2016, 23:57
owszem
Odpisz
22 stycznia 2016, 21:42
@Damn_Worl: czemu dostałes za słowo owszem 6 unlike?
Odpisz
22 stycznia 2016, 21:46
@Miuosh: Takie realia jeja. Raz dostajesz 50 fejmów za jeden, krótki komentarz, a raz 20 unfejmów za jedno słowo, bo komuś się nie spodobało. Tak już bywa. Nie zmienisz tego :< Wiele osób przez to odeszło z jeja, bo byli twardzi jak żelki z biedronki.
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2016, 21:55
@FallOutGirl: owszem [____]
Odpisz
22 stycznia 2016, 22:53
@Damn_Worl: Według psychologów hejtowanie podnosi samoocenę.
Odpisz
22 stycznia 2016, 21:37
Zaczynamy takie rozmowy pode mną :v
Odpisz
22 stycznia 2016, 20:48
prawdziwy jejowicz
Odpisz
20 stycznia 2016, 19:39
Generator?
Odpisz
22 stycznia 2016, 20:18
Upozorowane.
Odpisz
22 stycznia 2016, 20:24
@jacek1s: Ciekawe czy M1kus się do tego przyzna. :v
Odpisz
22 stycznia 2016, 20:25
To nie wymaga potwierdzenia.
Odpisz
22 stycznia 2016, 20:33
@jacek1s: A mimo to potwierdzam
Odpisz
22 stycznia 2016, 20:21
Polać ci! winko czy wódka? a może whisky?
Odpisz
22 stycznia 2016, 20:19
Było podobne dwa dni temu ..
Odpisz
22 stycznia 2016, 20:18
@qbus371generATOR
Odpisz
22 stycznia 2016, 20:03
Nie ma to jak podlizywanie się...
Odpisz