Kiedy próbujesz się popisać, ale masz przed sobą tylko pianino
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Były nóżki, nie ma nóżek
Mało znany szczegół
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 stycznia 2016, 17:07
I już wiem, dlaczego Toriel z nim zerwała...
Odpisz
27 lutego 2016, 21:32
@jarek200211: oni muszom sie znowu zejsc!!!! Sans x Toriel ssie :(
Odpisz
27 lutego 2016, 22:39
@Janusz_Przewodnik: Zgadzam się, słodko ze sobą wyglądają :3
Odpisz
29 lutego 2016, 11:47
@Janusz_Przewodnik: Wydaje mi się, że Toriel nie chce do niego wrócić głównie dlatego, że za dużo myślałaby o Asrielu.
Odpisz
5 marca 2016, 14:27
@Cyan_Blue: Dlatego nie lubię Toriel (bidny ASSgore ;-;)
Odpisz
13 września 2016, 13:51
@Janusz_Przewodnik: Obrazki z nimi nie pasują .-. To boli w oczy...
Odpisz
13 września 2016, 13:49
pewnie przed Toriel by do niego wróciła ... x3
Odpisz
6 kwietnia 2016, 21:58
Asgore, stop. Toriel don't love your songs!
Odpisz
26 lutego 2016, 08:51
I ta mina Asgore'a perfekcyjnie wyrażająca moją minę gdy zobaczyłem że ten gif leżał dobry miesiąc w poczekalni
Odpisz
26 lutego 2016, 16:02
@TheGardenPL: Ja się po pewnym czasie przestraszyłem, że jest w koszu obrazek :-/
Odpisz
25 marca 2016, 22:42
@TheGardenPL: Annoying Dog!!! *-*
<3
Odpisz
15 lutego 2016, 22:11
Tato, proszę, przestań.
Odpisz
22 lutego 2016, 19:43
@Asriel_Dreemurr: *Tato, proszę przestań.
Odpisz
26 lutego 2016, 08:08
@Asriel_Dreemurr: Musicie zawsze robić z niego nieudacznika... wszędzie... Ja tam bardzo lubię Asgore'a...
Odpisz
26 lutego 2016, 08:48
@Katrtlen: Masz rację, to naprawdę fajna postać, tylko że jest trochę zbyt miły i przez to na początku sprawia wrażenie ciapowatego.
Odpisz
26 lutego 2016, 08:49
@Asriel_Dreemurr: Dwóch Asrielów na jeja.pl *pib bip*to nie możliwe...*mózg rozje**ny*
Odpisz
26 lutego 2016, 10:02
@KacperUE: Jak to dwóch?
Odpisz
26 lutego 2016, 10:06
@Asriel_Dreemurr: lorax12 i ty!
Odpisz
26 lutego 2016, 20:58
@Asriel_Dreemurr: Asriel! Guess who!
Odpisz
27 lutego 2016, 21:30
@Asriel_Dreemurr: Nie tak jak ty.
Przykro mi.
Odpisz
29 lutego 2016, 10:19
@KacperUE: Nie, przykro mi, lubię loraxa, ale nie mam z nim nic wspólnego.
Odpisz
26 lutego 2016, 08:48
Asgore...?
Odpisz
27 lutego 2016, 21:31
King Fluffybuns if u know what i mean
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Assgore.
Odpisz
26 lutego 2016, 22:08
Też tak robię xD
Odpisz
26 lutego 2016, 16:10
Welp
Odpisz
26 lutego 2016, 08:57
Nawalanie w klawiaturę jak podczas gry Hecarimem na urfie ;-;
Odpisz
26 lutego 2016, 08:55
Asgore tym razem dodał coś do swojej herbatki :v
Odpisz
26 lutego 2016, 07:19
WINCYJ UNDERTALE WINCYJ!!!!! 111oneoneone
ku*wa ile można
Odpisz
26 lutego 2016, 07:07
lepsza trąbka
Odpisz
26 lutego 2016, 07:00
To jest wirtuoz, tylko po prostu jest tak dobry że nikt nie potrafi zrozumieć jego sztuki
Odpisz
26 lutego 2016, 06:56
W ten sposób to on tylko Cohen's Masterpiece zagra.
Odpisz
22 stycznia 2016, 18:55
To chyba keyboard, nie pianino. .-.
Odpisz
22 lutego 2016, 19:44
Nie chyba, tylko na pewno.
Odpisz