Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Frustrujące
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 kwietnia 2017, 18:00
Poeci XXI wieku..
Odpisz
9 kwietnia 2016, 12:08
Nienawidzę lata ;-;
Odpisz
13 lutego 2016, 12:23
Cóż to za poeta i w jaki sposób można go poznać.
Odpisz
15 lutego 2016, 17:15
@xAzumiKx: Em... siema, to ja :3
Odpisz
16 lutego 2016, 17:34
@JonSpaghetti: Witam podziwniam twoją sztukę.
Odpisz
18 lutego 2016, 09:23
@xAzumiKx: Me serce się raduje!
Odpisz
13 lutego 2016, 15:40
1.Przecież nie ma sniegu
2.Widziałem ten post
3.Na początku stycznia był przepiękny snieg (przynajmniej u mnie na zadupiu)
Odpisz
13 lutego 2016, 15:14
Ja lubię zimę :v
Odpisz
13 lutego 2016, 12:47
to przepiękny wiersz :)
Odpisz
23 stycznia 2016, 10:54
Miesiąc temu wszyscy narzekali, że nie ma śniegu...
Odpisz
23 stycznia 2016, 10:55
@KwasDeoksyrybonukleinowy: ja nie narzekałem ;)
Odpisz
23 stycznia 2016, 10:58
@JonSpaghetti: Ja też nie.
Odpisz
13 lutego 2016, 12:45
@KwasDeoksyrybonukleinowy: Hmm... U mnie śnieg był przez jakieś... 3 dni?
Odpisz
13 lutego 2016, 12:34
cudny wiersz
kto go pisał jakiś wybitny poeta
Odpisz