Olsztyńska fabryka wygrała przetarg na dostawę opon dla F1
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Stany w pigułce
Z klasą się trzeba urodzić
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jakby trochę nie fair
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 stycznia 2016, 22:36
Odpisz
28 stycznia 2016, 19:56
@pan_hejter: Ten moment, gdy komentarz jest tak dobry, że nikt nie odpowie tylko wszyscy dają strzałki w górę
Odpisz
16 marca 2017, 16:36
@TheGardenPL: hah
Odpisz
16 marca 2017, 16:45
Znalazłeś ten obrazek w losowych? Bo to chyba jeden z moich pierwszych komentarzy na Jeja, 50 zielonych strzałek to było dla mnie coś niesamowitego :o
Odpisz
23 września 2018, 23:43
@TheGardenPL: gratisowe wspomnienia
proszę bardzo
Odpisz
24 września 2018, 09:00
Dziękuję bardzo za przypomnienie mi słabego komentarza sprzed ponad dwóch i pół roku, napisanego bardzo krótko po założeniu konta na Jeja .-.
Odpisz
24 września 2018, 09:24
@TheGardenPL: Nawet ktoś dzisiaj wrzucił pasującego mema do poczekalni, hyhu.
Odpisz
24 września 2018, 10:22
@TheGardenPL:
Odpisz
29 czerwca 2019, 16:01
@TheGardenPL: siema
Odpisz
28 stycznia 2016, 14:25
Nieważne po co te opony i tak zarobią tyle samo :-D
Odpisz
28 stycznia 2016, 12:21
Tak to się robi po olsztyńsku.
Odpisz
28 stycznia 2016, 10:42
Przynajmniej zarobią. No i w pewnym sensie ich opony są najlepsze więc tylko pogratulować.
Odpisz
24 stycznia 2016, 22:57
Ale za to jak któryś kierowca sie w nie wpie**oli to będzie można powiedzieć "on wje**ł sie właśnie w nasze opony" więc podwoimy ceny.
Odpisz
24 stycznia 2016, 07:59
Ohhh nasz Michelin wygral :)
Odpisz
23 stycznia 2016, 23:25
Oh, moje miasto takie sławne xD
Odpisz