Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie po oczach
Tymi się chodzi
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 stycznia 2016, 23:33
Ta bajka była za**bista;p
Odpisz
26 stycznia 2016, 07:08
@Penseta: nadal jest fajna... tylko teraz nr. 1 są bajki amerykańskie...
Odpisz
26 stycznia 2016, 10:25
@Penseta: miałam ją na komputerze i miałam maskotkę Bonifacego
Odpisz
28 stycznia 2016, 08:43
@King_Stone_69: to już nie są bajki, to typowy "szit"
Odpisz
28 stycznia 2016, 17:52
@avalon3440: Chodzi Ci o amerykanskie, czy polskie?
Odpisz
28 stycznia 2016, 21:24
@Kociomaniak: amerykańskie
Odpisz
30 stycznia 2016, 09:05
@avalon3440: Zgadzam sie w pełni :D
Odpisz
28 stycznia 2016, 13:11
lol
Odpisz
28 stycznia 2016, 09:31
Jak się ta legenda nazywała? ^^
Odpisz
28 stycznia 2016, 10:09
@Mystery26: legenda?
Odpisz
28 stycznia 2016, 10:46
@Mystery26: To je bajka "Przygody kota filemona"
Odpisz
28 stycznia 2016, 09:19
Ja mam syndrom Bonifacego od prawie że zawsze.
Odpisz
26 stycznia 2016, 12:20
ja kiedys mialem vhs z jedyn odcinkiem
Odpisz
26 stycznia 2016, 12:12
tylko szkoda że większość dzisiejszych "dorosłych" w życiu nie widziało tych postaci
Odpisz
26 stycznia 2016, 10:14
Życiowe.
Świetna bajka swoją drogą.
Odpisz
26 stycznia 2016, 09:35
a z nim zawsze się identyfikowałem
Odpisz
25 stycznia 2016, 23:38
Od zawsze bliżej mi było do Bonifacego niż Filemona. Co ze mną nie tak?
Odpisz
26 stycznia 2016, 00:50
@Monnx: Nie martw się. To nie twoja wina że czujesz się lepiej jako czarny.
Odpisz
26 stycznia 2016, 06:48
@Lordu: Który nie musiał tyrać całymi dniami a i tak dostawał jedzenie a mały zawsze wpadał w jakieś tarapaty? Tak, masz rację :p
Odpisz