Trzeba się jakoś pocieszać zimą
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nigdy na to nie wpadną
To będzie bolało
Dobrze czasem się oderwać
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 stycznia 2016, 11:38
To Dlatego nie ma śniegu >:0
Odpisz
30 stycznia 2016, 20:53
Error 404: Śniegu jak nie było tak nie będzie
Odpisz
30 stycznia 2016, 17:14
kto rysuje po śniegu?
Odpisz
30 stycznia 2016, 16:49
Error 404: Śniegu nie znaleziono
Odpisz
30 stycznia 2016, 16:39
Error śnieg. Pliku nie znaleziono.
Odpisz
30 stycznia 2016, 16:37
Ja byłem dzisiaj na Pięknej Górze (nazwa tego stokowegowyciągowegoczegoś) i wjeżdżałem wyciągiem do kawiarni, wjeżdzżam wjeżdżam a na górze -14 stopni i śnieg :/
Odpisz
30 stycznia 2016, 16:30
Śnieg już wybył.
Odpisz
30 stycznia 2016, 16:31
@TheGreatestEmperor: Niestety :(
Odpisz
30 stycznia 2016, 16:15
U mnie niema sniegu i jest 11 stopni ;_;
Odpisz
30 stycznia 2016, 16:14
Co to śnieg?
Odpisz
30 stycznia 2016, 16:08
Uroczo ^.^
Odpisz