Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar bylejakbylegdzie

26 stycznia 2016, 00:06

żelazo z gwiazdy krąży w twoich żyłach
oto jak dalece wszechświat kocha życie

Avatar pan_hejter

26 stycznia 2016, 08:15

@bylejakbylegdzie: które pochodzi z wielkiego wybuchu.

Avatar FreezyPop

26 stycznia 2016, 10:34

@pan_hejter: Big Bang ͡° ͜ʖ ͡°

Avatar Mike0807

19 lutego 2016, 23:16

@pan_hejter: i to jest piękne

Avatar pan_hejter

20 lutego 2016, 06:51

@Mike0807: piękny jest fakt że cały śwoiat jest stworzony jedynie z energi gdyż wszystkie protony, elektrony i neutrony z niej powstały

Avatar Mike0807

20 lutego 2016, 09:14

@pan_hejter: Ale to że składasz się z cząstek które mają miliardy lat ..wcześniej były czymś innym teraz są w tobie ,tworzą twoj mózg dzięki któremu masz świadomość istnienia...
A za milion lat te cząstki które są w tobie będą zupełnie gdzieś indziej w czymś innym
"Ludzie są nieśmiertelnym wszechświatem "-to jest piękne

Avatar
Konto usunięte

20 lutego 2016, 09:53

@Mike0807: Chwila... to jest prawdziwa reinkarnacja! :0 Nie żadne pierdoły typu żaba czy inna małpa, tylko od razu gwiazdy. Ale trzeba by do tego więcej ludzi niż jeden żeby zadziałało.

Avatar Mike0807

20 lutego 2016, 20:14

no i bez świadomości. .. Ale tak jakby reinkarnacja rzeczywiście;)

Avatar OwieczkaDawid

19 lutego 2016, 21:36

Jak się nie mylę to jest o wiele więcej pierwiastków stworzonych przez człowieka.

Avatar pan_hejter

20 lutego 2016, 06:53

@OwieczkaDawid: nanjnowszy jest kopernik.

Avatar urkiso123

19 lutego 2016, 19:19

fajnie że pare lat temu tego nie było

Avatar Obi_Wan_Kenobi

19 lutego 2016, 18:29

Nienawidzę pierwiastkow, nawet na Jeja mnie dręczą?

Avatar
Konto usunięte

20 lutego 2016, 09:54

@Obi_Wan_Kenobi: No, zawsze to jakaś metoda by powiedzieć "nienawidzę absolutnie wszystkiego co istnieje".

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Północne Węgry

Frustrujące

Nie idź!

Zdeklasowani znowu

Najbardziej realistyczny spośród modów

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka