Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Trzeba brać osobną torbę
Ostry ten sędzia
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2016, 23:11
kłamstwo na islandi jest SMJÖR ( wiem bo tam mieszkam)
Odpisz
22 lutego 2016, 20:16
U nas w Rosji też mówi się "масло")
masło - сливочное масло
olej - подсолнечное масло
oliwa - оливковое масло
Odpisz
23 lutego 2016, 07:17
@Wiktor27: cyka blyat na hui job tfoja mać
Odpisz
23 lutego 2016, 07:36
@Adrian3107: Nie udało się.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 13:30
@Adrian3107: Poprawnie mówi się "job twaju mać!" (Ёб твою мать!)
Odpisz
26 marca 2016, 13:48
Masellko się mówi poprawnie, analfabeci.
Odpisz
24 lutego 2016, 14:51
Zanim więcej ludzi zrobi z siebie idiotów, chciałbym zaznaczyć, że NIE JEST to pomyłka, i że w tym obrazku chodzi o słowo "OLEJ", nie "MASŁO", dlatego właśnie przy fladze Anglii jest "oil", a nie "butter". Gdyby była tu jeszcze flaga polski, było by przy niej słowo "olej".
Odpisz
23 lutego 2016, 11:01
Nie znam takiego państwa :D
Odpisz
23 lutego 2016, 18:58
@Dexterek: wiem zje**li
Odpisz
22 lutego 2016, 19:53
może mi sie wydaje, ale po angielsku masło to "butter", a nie "oil". "oil" znaczy oliwa. zastanawiam sie ile jeszcze słów w innych językach nie pasuje w tego typu obrazkach.
Odpisz
22 lutego 2016, 20:41
@Michalol222: Chodzi właśnie o słowo "olej" które po białorusku brzmi "masło", a nie o słowo "masło"
Odpisz
23 lutego 2016, 13:58
@HakerskaOpoka: aha, myślałem odwrotnie, bo nie ma polski, ale dzięki.
Odpisz
23 lutego 2016, 11:28
maslo to butter
Odpisz
26 stycznia 2016, 13:36
Czy mi się wydaje czy wreszcie slowo w węgierskim się zgadza z innymi językami.
Odpisz
26 stycznia 2016, 14:13
Węgry to Mongoły, więc ich język nie jest ni słowiański, ni romański czy też germański. Są zwyczajnie mówiąc oryginalni.
Odpisz
22 lutego 2016, 18:30
@Fox__: Zauważyłem że masz wiele minusów a jako iż jestem durniem i nie wiem czy masz racje również dałem ci minusa.
Odpisz
22 lutego 2016, 18:31
@Fox__: powiedz co łączy Węgry z Mongolią.
Odpisz
22 lutego 2016, 18:44
To, że przywędrowali ze wschodu. I w sumie tylko tyle...
Odpisz
22 lutego 2016, 18:58
Tak właściwie to mają korzenie bardziej Huńskie niż Mongolskie .
Odpisz
22 lutego 2016, 19:38
Słowianie,Romanie,Germanie itd. też przybyli ze wschodu.
Odpisz
22 lutego 2016, 20:44
@Fox__: Nie rozumiem dlaczego masz z 16 minusów, masz rację. Węgrzy przybyli z Azji, dokładnie z Mongolii, ale w przeciwieństwie do słowian zachowali język podobny do mongolskiego, należący bodajże do grupy ugrominskiej.
Odpisz
22 lutego 2016, 22:29
wszyscy przybyli z afryki.
Odpisz
23 lutego 2016, 06:54
@seba745: Ale języki Indoeuropejskie pochodzą z dalekiego wschodu, a po za tym z pierwszi ludzie z Afryki przybyli już 10 000 lat temu.
Odpisz
22 lutego 2016, 18:59
coś płaska ta flaga
Odpisz
22 lutego 2016, 19:56
@ghostarcher: Na górze jest biały.
Odpisz
22 lutego 2016, 20:42
wiem. Znam się na flagach. Tamto miało być jako żart, ale jak widzę nie wyszło.
Odpisz
22 lutego 2016, 18:52
A czy oil to nie olej a nie masło?
Odpisz
22 lutego 2016, 18:44
po duńsku masło to smør
Odpisz
22 lutego 2016, 18:16
Butter
Odpisz
22 lutego 2016, 18:12
A po bułgarsku masło też jest масло, więc może nie rozróżniają
Odpisz
22 lutego 2016, 18:10
co ku*wa
Odpisz
26 stycznia 2016, 12:41
Bitch please. Po hiszpańsku to mantequilla ;-;
Odpisz
26 stycznia 2016, 15:55
Męska tequila?
Odpisz
26 stycznia 2016, 18:28
:D
Odpisz