Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Lordpotato

12 listopada 2017, 14:04

to jest gra „slain back from hell”

Avatar pawel4134

22 lutego 2016, 22:21

To wygląda na "mroczną" wersję Kingdom.

Avatar Jakubek0703

22 lutego 2016, 21:53

Przypomniała mi się piękna grafika z Knights & Merchants. Kocham tę grę. Głównie ze względu właśnie za grafikę.

Avatar thepolishguy

22 lutego 2016, 21:06

Kurdę robią tyle gifów o grach, pora je połączyć i stworzyć gre wszechczasów!

Avatar
Konto usunięte

22 lutego 2016, 20:53

chciałbym taką grę :D

Avatar
Konto usunięte

22 lutego 2016, 20:42

I ten rozmiar gifa... 1666kB

Avatar NeoNv2

22 lutego 2016, 19:12

...Szykuj się na sromotny wpie*dol.

Avatar
Konto usunięte

22 lutego 2016, 18:54

Świetnie się zgrało z obrazkiem niżej.

Avatar
Konto usunięte

22 lutego 2016, 18:36

Grałbym!

Avatar
Konto usunięte

22 lutego 2016, 18:30

To wiesiek w lesie, a nie jakieś piekło

Avatar Buras

22 lutego 2016, 18:23

W czterdziestej minucie słychać strzały.

Avatar
edek526

22 lutego 2016, 18:03

Wiedźmin 1 XD

Avatar MrStick

22 lutego 2016, 18:16

Widziałeś ty na oczy pierwszego wiedźmina?

Avatar
edek526

22 lutego 2016, 19:32

@MrStick: nie.... gram tylko w trójkę

Avatar pawel4134

22 lutego 2016, 22:20

Jeżeli nie wiesz o czym piszesz, to nie pisz.

Avatar CichySzybkiZabojca

23 lutego 2016, 02:24

@pawel4134: A może on porównywał "grafike" tego gifa do grafiki wiedzmina ? moze wcale nie miał na myśli ze to jest wiedzmin 1 ...

Avatar pawel4134

23 lutego 2016, 07:09

@CichySzybkiZabojca: A skąd to wiesz? Przecież jesteś Jinx.

Avatar CichySzybkiZabojca

23 lutego 2016, 18:25

@pawel4134: To ze mam na profilowym jinx nie znaczy ze podaje sie pod nią lolz

Avatar pawel4134

23 lutego 2016, 20:19

@CichySzybkiZabojca: Tak samo jak ja, ale to Jeja.

Avatar CichySzybkiZabojca

24 lutego 2016, 01:49

@pawel4134: dużo sie zmieniło jak mnie nie było

Avatar FreezyPop

2 lutego 2016, 09:41

[Tu daj komentarz : "W ___ godzinie zaczynają walczyć" ]

Avatar
Konto usunięte

2 lutego 2016, 14:45

@FreezyPop: w sekstylionowej godzinie zaczynają walczyć

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar wolfe
Dodane przez: wolfe

Fergus

Najbardziej realistyczny spośród modów

Ikony

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka