A co, gdyby mi kiedyś zabrakło grosika?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Były nóżki, nie ma nóżek
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lutego 2016, 20:43
raz zabrakło mi 10 gr do bigmilka i mi nie sprzedalai
Odpisz
12 czerwca 2016, 12:36
@daglasio: To 10% ceny.
Odpisz
12 czerwca 2016, 20:12
@Archeologwinternetach: z 2.50zł?
Odpisz
12 czerwca 2016, 23:10
@daglasio: Gdzie tak drogo? Big Milk to 0,90-1,00zł normalny lub 1,40-1,50 zł smakowy...
Odpisz
13 czerwca 2016, 17:04
@Archeologwinternetach: to u nas drożej
Odpisz
13 czerwca 2016, 21:07
@daglasio: Sosnowiec?
Odpisz
14 czerwca 2016, 18:36
@Archeologwinternetach: Malbork
Odpisz
14 czerwca 2016, 19:27
@daglasio: Krzyżaki muszą zarabiać.
Odpisz
2 sierpnia 2017, 22:31
@Archeologwinternetach: ku*wa odkopuję
Odpisz
14 marca 2018, 21:12
@daglasio: (REKORD ODKOPU) A no owszem, muszę zarabiać.
Odpisz
16 marca 2018, 06:22
@Krzyzak_Ball: wcale nie rekord
bywały 8letnie odkopy
Odpisz
1 kwietnia 2018, 23:23
@daglasio: Owszem
Odpisz
12 kwietnia 2019, 09:30
@Krzyniu: prawda
Odpisz
12 kwietnia 2019, 17:54
@jakubek0708: nawet się nie postarałeś
Odpisz
16 kwietnia 2019, 15:50
@daglasio: Też się nie staram.
Odpisz
4 lutego 2016, 22:42
#ThugLife
Odpisz
1 lutego 2016, 23:47
Kupiłem lody za około 9zł. Kasjerka nie dość, że powoli, to jesscze pier pier przez telefon. Dałem dychę, wydała mi 10,50 z groszami :)
Odpisz
26 stycznia 2016, 20:03
dzień później
- mogę być winna grosika?
-nie
Odpisz
1 lutego 2016, 11:42
@ozi12: Albo zamiast nie to krzyknąć złodziejka!
Odpisz
1 lutego 2016, 22:23
@ozi12: czasem mówią nawet ,,Będę winna grosika,,bez zapytania ...
Odpisz
1 lutego 2016, 22:11
Ojej mogę być winna 2 złote?
Odpisz
1 lutego 2016, 16:54
raz kasjerka pomyliła się i jak dałem 2 zł to ona mysilała rze to 5. sorry za błędy
Odpisz
1 lutego 2016, 14:35
A więc brakuje ci jednego grosika tak ?
Odpisz
1 lutego 2016, 14:55
@Dexterek: ale jak obudzić się martwy?
Odpisz
1 lutego 2016, 15:14
w internatach wszystko możliwe
Odpisz
Edytowano - 1 lutego 2016, 14:57
Mi raz zabrakło 2 groszy. Musiałam zapie*dalać do domu po te 2 grosze ;_;
Odpisz
1 lutego 2016, 13:29
Gdy pyta mnie czy może być winna grosika to odpowiadam "Jasne, ale nie wydaj na głupoty"
Odpisz
1 lutego 2016, 11:42
mi kiedyś konduktor w pociągu podarował 2 grosze
Odpisz
26 stycznia 2016, 19:36
A mi raz pani w sklepie oszczędziła 90 groszy :>
Odpisz
27 stycznia 2016, 17:05
A mi zrobiła promocję na lody .-.
Odpisz
27 stycznia 2016, 17:10
@Shannon: taaaaak napewno lody
Odpisz
27 stycznia 2016, 17:14
@pandasz: *tu wstaw lenny*
Odpisz
1 lutego 2016, 11:04
@Shannon: ( ͡° ͜ʖ ͡ °)
Odpisz
27 stycznia 2016, 17:08
Aż mi się przypomniało jak za kosztującą 3zł paczkę żelków zapłaciłem 50zł i dostałem 53zł reszty.
Odpisz
26 stycznia 2016, 23:35
A ja tyle dziesieciogroszowek im daruję...
Odpisz
26 stycznia 2016, 21:23
W Biedronce kasjerka miała to w d**ie - serio - 10 gr. zabrakło ale i tak ona mnie puściła...
Odpisz
26 stycznia 2016, 21:18
Ja mam miłą panią w sklepie.
Zawsze jak byłem mały i brakowało mi gdzieś około 30 g do czegoś to mówiła bym brał.
I nigdy nie słyszałem żeby była winna komuś grosika.
Odpisz