Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TheThopaz

Edytowano - 27 stycznia 2016, 18:39

czy ja tam widzę mortala???

Avatar Dead_Bload321

27 stycznia 2016, 18:42

@TheThopaz: FIGHT!

Avatar TheThopaz

27 stycznia 2016, 18:44

@Dead_Bload321: i ten genialny soundtrack. 0_o

Avatar Dead_Bload321

27 stycznia 2016, 18:46

@TheThopaz: Niestety nowe części to nie to samo co kiedyś, ale fabuła naprawdę dobrze się rozwija.

Avatar Michalol222

22 lutego 2016, 23:15

@Dead_Bload321: 9 i 10 zaraz po trójce są wg. mnie najlepsze. nie powiesz mi też że części 4-8 były w jakimkolwiek sensie wybitne xd (no, może ósemka.)

Avatar Dead_Bload321

23 lutego 2016, 06:57

@Michalol222: 8 była taka-sobie. W moim komentarzu chodziło o częście 1-3. Źle to sprecyzowałem. 4-7 były do d**y ale trzeba w nie zagrać aby w pełni znać fabułę. :/

Avatar Michalol222

23 lutego 2016, 14:00

@Dead_Bload321: można yo uogólnić: wszystkie mortale 3d są słabe. Ale muszę przyznać że do ósemki mam sentyment, bo to mój pierwszy mortal :)

Avatar peryKacu

31 stycznia 2016, 01:13

Bardzo dobre cartridge,jeśli to twoje,to potrzymaj może jeszcze trochę i sprzedaj dla kolekcjonerów. Myślę że opchałbyś za dobre pieniądze,chyba że masz sentyment.

Avatar syzbcior10

29 stycznia 2016, 22:35

co to

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 30 stycznia 2016, 00:21

@syzbcior10: Dawne za**biste gry ;_; Gimbusie
[________] pudło na hejty wersja 2.0.0.6.17

Avatar Michalol222

23 lutego 2016, 16:38

skąd pobrać najnowszą aktualizację pudła na hejty? Ja mam pobrane z torrentów, więc jeszcze wersja 1.0.0.2 :(

Avatar Kijox

27 stycznia 2016, 18:08

na snes'a ?

Avatar Windows_10

29 stycznia 2016, 19:40

@Kijox: nie, na playstation

Avatar UngrammarSoviet

29 stycznia 2016, 17:35

Ja mam same "999 in 1" :/

Avatar Ravios

29 stycznia 2016, 17:05

Po czym odpalasz te gry i miłe wspomnienia pryskają przez grafikę topiącą oczy.

Avatar Broski

29 stycznia 2016, 17:03

Dyskietki do Pegasusa <3

Avatar DanateDMC

29 stycznia 2016, 17:40

@Broski: Idź się zabij i zakop pod ziemią. To nie są dyskietki do pegazusa.

Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2016, 19:00

@Broski: to je SNES

Avatar Broski

29 stycznia 2016, 20:17

@DanateDMC: Gościu, takim tonem do swojej mamusi możesz się odzywać, jeśli tak Cię wychowała, że na takie coś pozwala. Wyglądają jak dyskietki do Pegasusa i te bym właśnie znalazł na dnie mojej szafy. Nie wiem co to SNES, ja grałem w Pegasusa. A za takie odzywki mam nadzieję, że dostaniesz bana.

Avatar DanateDMC

29 stycznia 2016, 20:50

@Broski: Pragnę tylko zauważyć że na tych dyskietkach pisze ,,Super Nintendo''.

Avatar clarence

30 stycznia 2016, 10:10

@Broski: w ogole nie wygladaja jak do pegasusa :v

Avatar Broski

30 stycznia 2016, 22:37

@clarence: Ja miałem kilka takich szarych o takim kształcie.

Avatar Tymek590

13 lutego 2018, 22:04

@Broski: ar ju siur?

Avatar fixo12

28 stycznia 2016, 09:04

Chrono triger jest według mnie jest najlepszą grą rpg.

Avatar
Konto usunięte

27 stycznia 2016, 22:28

Ciekawe czy masz do nich konsolę :v

Avatar Dead_Bload321

27 stycznia 2016, 18:41

Zprzedasz Mortal Kombat?

Avatar Ch4rles

27 stycznia 2016, 18:30

To? (Wiem że z googla ale mam aparat 4k ffull hade)

Avatar DanateDMC

27 stycznia 2016, 18:21

Dam ci F-Zero za Chrono Triggera ._.

Avatar Szymon123PL

Edytowano - 27 stycznia 2016, 18:02

Dzisiaj mogą być trochę warte. Faktycznie twoje, czy podpierdzieliłeś zdjęcie z internetu?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Cel namierzony

Fajnie że odpowiedzieli

Jakby trochę nie fair

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Deal życia

Brawo za czujność!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka