Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar hubi123456789

7 stycznia 2017, 15:36

tak ładniej

Avatar Guslik123

29 stycznia 2016, 17:03

Jeszcze wlepią bramki i będzie git .

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Guslik123

30 stycznia 2016, 23:32

@GodBlessAmerica: Nie chcę Cie martwić drogi kolego / koleżanko , ale tam jak sie przypatrzysz to już są przejścia ...

Avatar GodBlessAmerica

31 stycznia 2016, 04:14

@Guslik123: Ale nie ma przystanku autobusowego i znaku "Kierowco zwolnij!"

Avatar pekkielbasy

30 stycznia 2016, 10:29

chodziło żeby kierowcy zmniejszali prędkość i żeby przyciągnąć turystów -,- polecam najpierw troszkę poczytać :")

Avatar borves

30 stycznia 2016, 09:31

Ale o ile mniej efektowniej?

Avatar
Konto usunięte

30 stycznia 2016, 01:32

Gdyby to było zrobione przez to że na środku jest dziura to zamiast okręgu zrobili by łuk. Niedawno było to w telewizji i zrobili to żeby kierowcy zwolnili oraz żeby sprowadzić turystów.

Avatar Necue

Edytowano - 30 stycznia 2016, 00:59

czytałem gdzieś o tym moście tylko nie pamiętam jak się nazywa ale chodzi w nim o to że po środku znajduje się głęboka dziura coś około 40-60 m od dna rzeki czy tam zatoki.

Avatar Mike0807

29 stycznia 2016, 23:42

Być może miano na celu obniżenie prędkości pojazdów na tym długim moście. ...

Avatar Patongma

29 stycznia 2016, 23:21

To jest aby ludzie pędzący np. 130km/h zwolnili przed miastem

Avatar Dexterek

29 stycznia 2016, 22:57

Cytuję "Co za pojeb to projektował ?!?!"

Avatar ImALittleDemon12

29 stycznia 2016, 21:59

FUCK LOGIC!!!

Avatar drzefko

29 stycznia 2016, 21:41

ale po co?

Avatar Skrim

29 stycznia 2016, 17:04

Avatar
arbuziec

29 stycznia 2016, 21:09

@Skrim: piiip

Avatar
arbuziec

29 stycznia 2016, 21:09

dubaii....

Avatar TheHunterMikiPL

29 stycznia 2016, 21:04

Może tam było duże zagłębienie i trudno było by filary tam pierdzielnąć.

Avatar KsiezniczkaWlasnejBajki

29 stycznia 2016, 20:15

Nie żebym się znała, ale chyba tak.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Należy się za piękne oczy

Typowy NPC

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Przerwa na herbatkę

Niegrzeczny Oskarek

Nwm co ze mną nie tak

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka