Dobrze mieć wysokiego kumpla
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Drewniany kominek
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Mało znany szczegół
Tacy to pożyją
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 marca 2016, 15:06
koza śnieżna
Odpisz
31 stycznia 2016, 22:10
A jak ma się wyższą dziewczynę to też dobrze?
Odpisz
27 stycznia 2016, 23:50
Często co wyżsi są silniejsi i bardziej odporny. Wysocy potwierdzcie to!
Odpisz
30 stycznia 2016, 18:11
@Bartasus1: Jestem gównem a jestem wysoki :P
Odpisz
30 stycznia 2016, 19:16
@Bartasus1: Kumpel mojego brata ma 190cm wzrostu, waży 60 kg i ma bicka jak ja nogę.
Odpisz
30 stycznia 2016, 20:13
@Bartasus1: Potwierdzam info.
Odpisz
30 stycznia 2016, 21:23
@asdf0: Widzicie? Dobrze jest byc wysokim
Odpisz
30 stycznia 2016, 22:20
@Bartasus1: potwierdzam cię byłem najwyższy z klasy i najsilniejszy zawsze
Odpisz
31 stycznia 2016, 00:42
Myślałem, ze jesteś Dodo
Odpisz
31 stycznia 2016, 09:51
@Bartasus1: Wysokim Dodo. Dlatego jestem gównem. Popatrz na profilowe. Niedość że mam małe skrzydełka to jeszcze jestem gruby ;-;
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2016, 19:31
Ten słup... Idę się leczyć xd
Odpisz
27 stycznia 2016, 20:07
@Sputnik: Zaczekaj, idę z tobą.
Odpisz
30 stycznia 2016, 20:28
Weźcie mnie ze sobą...
Odpisz
30 stycznia 2016, 19:20
a wyższa dziewczyna też?
Odpisz
30 stycznia 2016, 18:40
Wiedziałem ze skądś kojarzę te scenę :P
Odpisz
30 stycznia 2016, 18:41
@KolecPL:
Odpisz
30 stycznia 2016, 18:16
koza zawsze wskakuje tam gdzie wysoko
Odpisz
27 stycznia 2016, 21:59
Gorzej gdy ty jesteś tym wysokim.
Odpisz
27 stycznia 2016, 21:31
Znam to uczucie .-.
Odpisz
27 stycznia 2016, 20:19
Jestem wysoki i nie mam kumpli. Ludzie to ku*wy.
Odpisz