Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar X_king_ponczek_X

1 marca 2016, 15:06

koza śnieżna

Avatar ChoryGrzyb

31 stycznia 2016, 22:10

A jak ma się wyższą dziewczynę to też dobrze?

Avatar Bartasus1

27 stycznia 2016, 23:50

Często co wyżsi są silniejsi i bardziej odporny. Wysocy potwierdzcie to!

Avatar
Konto usunięte

30 stycznia 2016, 18:11

@Bartasus1: Jestem gównem a jestem wysoki :P

Avatar Zohan666

30 stycznia 2016, 19:16

@Bartasus1: Kumpel mojego brata ma 190cm wzrostu, waży 60 kg i ma bicka jak ja nogę.

Avatar asdf0

30 stycznia 2016, 20:13

@Bartasus1: Potwierdzam info.

Avatar Bartasus1

30 stycznia 2016, 21:23

@asdf0: Widzicie? Dobrze jest byc wysokim

Avatar zx2001

30 stycznia 2016, 22:20

@Bartasus1: potwierdzam cię byłem najwyższy z klasy i najsilniejszy zawsze

Avatar Bartasus1

31 stycznia 2016, 00:42

Myślałem, ze jesteś Dodo

Avatar
Konto usunięte

31 stycznia 2016, 09:51

@Bartasus1: Wysokim Dodo. Dlatego jestem gównem. Popatrz na profilowe. Niedość że mam małe skrzydełka to jeszcze jestem gruby ;-;

Avatar Sputnik

Edytowano - 27 stycznia 2016, 19:31

Ten słup... Idę się leczyć xd

Avatar
Konto usunięte

27 stycznia 2016, 20:07

@Sputnik: Zaczekaj, idę z tobą.

Avatar FallOutGirl

30 stycznia 2016, 20:28

Weźcie mnie ze sobą...

Avatar ChoryGrzyb

30 stycznia 2016, 19:20

a wyższa dziewczyna też?

Avatar KolecPL

30 stycznia 2016, 18:40

Wiedziałem ze skądś kojarzę te scenę :P

Avatar KolecPL

30 stycznia 2016, 18:41

Avatar ALKATRAZ

30 stycznia 2016, 18:16

koza zawsze wskakuje tam gdzie wysoko

Avatar oliwia1317

27 stycznia 2016, 21:59

Gorzej gdy ty jesteś tym wysokim.

Avatar Komandor_Brytania

27 stycznia 2016, 21:31

Znam to uczucie .-.

Avatar TheTemplar

27 stycznia 2016, 20:19

Jestem wysoki i nie mam kumpli. Ludzie to ku*wy.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Drewniany kominek

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Mało znany szczegół

Tacy to pożyją

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka