Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Tymoslaw0

27 stycznia 2016, 22:15

MyBoy?

Avatar Sebzer

27 stycznia 2016, 22:33

@Tymoslaw0: Bingo! Emulator myboy nie znam lepszego.

Avatar Tymoslaw0

Edytowano - 27 stycznia 2016, 23:49

@Sebzer: Ja ci go poleciłem XDDDD
Sprawdź komentarze na moim profilu XDDDD

Avatar Sebzer

27 stycznia 2016, 23:56

@Tymoslaw0: 40h w fire red i mi sie save skanował ;-;

Avatar Tymoslaw0

28 stycznia 2016, 23:27

@Sebzer: wtf

Avatar FreezyPop

1 lutego 2016, 13:12

@Sebzer: Ja używam DeSmuMe na takie jak Platinum albo White & Black ;-;

Avatar Sebzer

1 lutego 2016, 15:32

@Tymoslaw0: w dwa dni nadrobiłem 40h gry XDD

Avatar FreezyPop

2 lutego 2016, 09:31

@Sebzer: Tymczasem ja sobie gram w Platinum, i farmie cały czas Pokemon Underground
(taka rzecz Online zanim Wonder Trade (center) zostało zdjęte)

Avatar Sebzer

2 lutego 2016, 17:16

@FreezyPop: Plantinium jest na .gba czy nie? Szukalem i chyba nie ma. a Polskiej wersji tym bardziej.

Avatar Desuv

10 kwietnia 2019, 00:26

@Sebzer: platinum tylko na ds'a wyszło

Avatar FreezyPop

Edytowano - 28 stycznia 2016, 10:04

"You entered : Douchebag. Is that correct?"

->Tak
-Nie

(Cartman to ch*j, 5 minut myślenia nad zaj*bistą nazwą. A tu "Dupek" ;-;)

Avatar NorthKoreaBall

1 lutego 2016, 22:20

@FreezyPop: *dekiel

Avatar handlash

2 lutego 2016, 01:54

@FreezyPop: A jaka jest twoja ,,za**bista nazwa'' ?

Avatar Aranir

1 lutego 2016, 15:46

Ja tam gram w Poki na NDS-ie.

Avatar andi12345

1 lutego 2016, 14:29

nazwałem go kaczka ;-;

Avatar Dexterek

1 lutego 2016, 13:51

Nawet nie znam :)

Avatar TikoPL

1 lutego 2016, 13:35

Czy tylko ja nazywałem go normalnie ;_;?

Avatar Boberek00

27 stycznia 2016, 22:11

piszecie jak go nazywaliście

Avatar Sebzer

27 stycznia 2016, 22:44

@Boberek00: Same wyzwiska

Avatar Kadzio

28 stycznia 2016, 15:16

@Boberek00: pi**eu

Avatar Szczyt_jeja

28 stycznia 2016, 22:26

@Boberek00: Tak samo i Gary jak miałem lepszy humor.

Avatar Pyszka

1 lutego 2016, 13:08

@Boberek00: Frajer.... Wiem, oryginalnie.

Avatar Pyszka

1 lutego 2016, 13:09

@Boberek00: Frajer.... Wiem, oryginalnie.

Avatar lodomir

28 stycznia 2016, 08:57

ja go nazwałem gówno

Avatar Kambot

27 stycznia 2016, 23:15

Emulatory na smatrtfonach
bleeee
Dlatego do takich rzeczy używam mojego PSP ;v

Avatar Boberek00

28 stycznia 2016, 07:41

@Kambot: lecz nie każdy ma psp

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Sebzer
Dodane przez: Sebzer

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Mało znany szczegół

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To się nie może nie udać

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka