Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Mało znany szczegół
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To się nie może nie udać
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 stycznia 2016, 22:15
MyBoy?
Odpisz
27 stycznia 2016, 22:33
@Tymoslaw0: Bingo! Emulator myboy nie znam lepszego.
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2016, 23:49
@Sebzer: Ja ci go poleciłem XDDDD
Sprawdź komentarze na moim profilu XDDDD
Odpisz
27 stycznia 2016, 23:56
@Tymoslaw0: 40h w fire red i mi sie save skanował ;-;
Odpisz
28 stycznia 2016, 23:27
@Sebzer: wtf
Odpisz
1 lutego 2016, 13:12
@Sebzer: Ja używam DeSmuMe na takie jak Platinum albo White & Black ;-;
Odpisz
1 lutego 2016, 15:32
@Tymoslaw0: w dwa dni nadrobiłem 40h gry XDD
Odpisz
2 lutego 2016, 09:31
@Sebzer: Tymczasem ja sobie gram w Platinum, i farmie cały czas Pokemon Underground
(taka rzecz Online zanim Wonder Trade (center) zostało zdjęte)
Odpisz
2 lutego 2016, 17:16
@FreezyPop: Plantinium jest na .gba czy nie? Szukalem i chyba nie ma. a Polskiej wersji tym bardziej.
Odpisz
10 kwietnia 2019, 00:26
@Sebzer: platinum tylko na ds'a wyszło
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2016, 10:04
"You entered : Douchebag. Is that correct?"
->Tak
-Nie
(Cartman to ch*j, 5 minut myślenia nad zaj*bistą nazwą. A tu "Dupek" ;-;)
Odpisz
1 lutego 2016, 22:20
@FreezyPop: *dekiel
Odpisz
2 lutego 2016, 01:54
@FreezyPop: A jaka jest twoja ,,za**bista nazwa'' ?
Odpisz
1 lutego 2016, 15:46
Ja tam gram w Poki na NDS-ie.
Odpisz
1 lutego 2016, 14:29
nazwałem go kaczka ;-;
Odpisz
1 lutego 2016, 13:51
Nawet nie znam :)
Odpisz
1 lutego 2016, 13:35
Czy tylko ja nazywałem go normalnie ;_;?
Odpisz
27 stycznia 2016, 22:11
piszecie jak go nazywaliście
Odpisz
27 stycznia 2016, 22:44
@Boberek00: Same wyzwiska
Odpisz
28 stycznia 2016, 15:16
@Boberek00: pi**eu
Odpisz
28 stycznia 2016, 22:26
@Boberek00: Tak samo i Gary jak miałem lepszy humor.
Odpisz
1 lutego 2016, 13:08
@Boberek00: Frajer.... Wiem, oryginalnie.
Odpisz
1 lutego 2016, 13:09
@Boberek00: Frajer.... Wiem, oryginalnie.
Odpisz
28 stycznia 2016, 08:57
ja go nazwałem gówno
Odpisz
27 stycznia 2016, 23:15
Emulatory na smatrtfonach
bleeee
Dlatego do takich rzeczy używam mojego PSP ;v
Odpisz
28 stycznia 2016, 07:41
@Kambot: lecz nie każdy ma psp
Odpisz