Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Angielskie śmieszki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 czerwca 2021, 18:54
KSIĄŻKI
Odpisz
1 lutego 2016, 14:05
Jest jeszcze jeden ciekawy zapach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
11 lipca 2020, 00:10
@Dexterek: jaki
Odpisz
2 lutego 2016, 11:31
zapach zmywacza jest obrzydliwy!
Odpisz
4 listopada 2018, 09:09
@borixon: nie wiesz co dobre
Odpisz
6 lutego 2017, 14:05
Ja lubię zapach korektoru
Odpisz
28 października 2017, 21:46
@ResiaPL: A ja lubię wąchać Spaliny samochodowe (Spaliny w nowych samochodach ładniej pachną więc te wolę bardziej).
Odpisz
13 listopada 2016, 20:12
Ja lubię zapach redbulla i markera pernamentnego
Odpisz
27 sierpnia 2016, 12:40
Ja tylko druk.
Odpisz
2 lutego 2016, 15:50
I jeszcze korektor! Mmm...
Odpisz
1 lutego 2016, 22:52
Ja lubię chloroformu
Odpisz
1 lutego 2016, 18:08
A ktoś lubi chlor z basenu?
Odpisz
1 lutego 2016, 22:07
Ja c:
Odpisz
1 lutego 2016, 22:48
ja
Odpisz
1 lutego 2016, 18:46
Wszystkie lubię
Odpisz
1 lutego 2016, 18:01
Koszona trawa <3
Odpisz
1 lutego 2016, 17:53
Koszona trawa...
Odpisz
1 lutego 2016, 15:54
Ja uwielbiam zapach proszku do prania. Raz mjałam taką sytuacje że chłopakowi robiłam pranie, a jego proszek ma taki boski zapach to pomyślałam że się trochę zaciągne, po 15 min wszedł do łazienki i pyta co ja robie. Wtedy już mój nos był praktycznie w proszku... Do tej pory mi to wypomina ;-; XD
Odpisz
1 lutego 2016, 16:05
@MrsNeko: Narkoman lvl HARD
Odpisz
1 lutego 2016, 15:46
Z tych wszystkich to świeży druk...
A ludzie się dziwią jak pytają czemu najpierw wącham książke a ja odpowiadam że "Sztacham sie farbą drukarską" ;_;
Odpisz
1 lutego 2016, 14:15
Z tych trzech to zapach benzyny :-) Ja to się dziwię narkomanom czemu się nie sztachają jakimiś przyjemnymi zapachami. Rosół, chipsy, przyprawy, proszek do pieczenia, olejek aromatyczny do ciast. Tyle fajnych zapachów jest a oni wolą narkotyki. Nie rozumiem tych ludzi.
Odpisz
1 lutego 2016, 15:33
@Broski: czyli siebie
Odpisz
1 lutego 2016, 15:33
@Broski: czyli siebie
Odpisz