Koniec marzeń o pentakillu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Niezniszczalne
Nie są aż takie pyszne
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To musiało być męczące
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 stycznia 2017, 14:07
Ja kiedyś grałem w cs'a na zombie modzie. Zawsze się trafiali jacyś ... , którzy nie wpuszczali nikogo do kampy albo kładli minę pod nogi, żeby się musiał tepnąć na spawn ( inaczej ban ). Znalazłem sobie kampę fajną, ale mnie wykiwali i wyrzucili i zablokowali wejście. Stałem przed wejściem. Chciałem machnąć nożem, ale przez przypadek zmieniłem broń na inną... Zrobiłem to dokładnie w momencie zmiany w zombiego. Byłem pierwszym zombie - matką więc miałem granaty ( wcześniej nie wiedziałem nawet o tym ) no i wyszło tak, że rzuciłem tego granata, ale przez przypadek.
Pentakill przez przypadek xD Kopara mi do podłogi opadła.
Odpisz
2 marca 2016, 15:17
No zabiłeś tak 4 i to jest wkurzające...
No to jest właściwie najgorsze.
Szczególnie gdy grasz Eco.
A przeciwnik zplanotwał na A na dust2
I ma AWP.
I to jest Podwójny Złoty Kałach...
A ty grasz G4...
i jesteście 15:14...
Ulitmatum pech...
Odpisz
2 marca 2016, 15:43
@Dexterek: po ch*ja pana grasz Eco podczas ostatniej rundy?
Odpisz
Edytowano - 2 marca 2016, 16:06
@NitroNinja: No dobra, załóżmy że nie stać na coś dobrego, nie eco.
Odpisz
Edytowano - 4 marca 2016, 15:28
@Dexterek: terroryści też są po prawej stronie licznika na górze, więc skoro przeciwnik zplantował mając 14 rund wygranych, a ty jesteś CT bo przeciwnik zaplantował i masz 15 rund wygranych, to albo wygrasz albo remis. Możesz też wziąć broń przeciwnika
ch*j ci w dupę, złamałem cię kangurze
Odpisz
2 marca 2016, 19:40
Lub kiedy w TTT masz golden deagla ale to nie był traitor.
Odpisz
2 marca 2016, 08:53
a tu cs
Odpisz
2 marca 2016, 00:01
Kiedy myślisz że chodzi o csa, a w komentarzach wszędzie LOL. ;-;
Odpisz
2 marca 2016, 01:25
@makajet: ja tam mam tak z wowem, dota, ale napewno nie z tym easy shitem
Odpisz
1 marca 2016, 23:36
Kiedyś grałem Miss Fortune. Wbiłem quadrę z ulta. Ostatni przeciwnik miał 100-300 hp. A Yasuo z mojej drużyny specjalnie użył błysku, zabił go, a potem napisał "następnym razem". Minął rok. Wciąż nie mam ani jednej penty na koncie.
Odpisz
1 marca 2016, 20:20
To znaczy że teem przeciwnika jest za mocny. Jak narazić moją jedyną pentę zrobiłem Gravesem.
Odpisz
1 marca 2016, 23:23
@vass296: pjona ja tak samo
Odpisz
1 marca 2016, 23:16
Mialem juz z 4 quadry Twitchem ;-;
1.KS Penta ;-;
2.Zabili mnie ;-;
3.Skladalem all na 2 hity ale na konczylismy gre ;-;
4.Penty nie ma bo gnoj uciekl pod wieze ;-;
Odpisz
29 stycznia 2016, 13:21
albo sojusznik robi KS
Odpisz
Edytowano - 1 marca 2016, 20:41
@Sebzer: Ten uczuć gdy masz quadre Renektonem i się wpi***alasz pod wszystkie wieże przeciwnika, a potem okazuje się, że kolega z drużyny wcześniej zabił piątego wroga ;-;
Odpisz
1 marca 2016, 22:19
@Sebzer: Ja grałem na Teemo, który zwyczajnie feedował. Podchodził pod wieżę i padał. Miał gdzieś 0/20. Ktoś z ich drużyny miał quadre, a ostatni nasz uciekał z 10 hp. Co się stało? Wszedł na grzyba. To był jego jedyny kill. Aż usłyszałem ten jego śmiech.
Odpisz
1 marca 2016, 22:50
Tez bym sie śmiał
Odpisz
Edytowano - 1 marca 2016, 22:16
E tam cieszę się ze zrobiłem quadre i prawdopodobnie kończymy grę :p
Odpisz
29 stycznia 2016, 12:34
To znaczy że jesteś naprawdę słaby w tej grze.
Odpisz
1 marca 2016, 21:26
@Mycha2001: zależy jaka
Odpisz
1 marca 2016, 20:47
ha-ha, co za lamer ja mam 99 kili i untsopable co sekunde
Odpisz
1 marca 2016, 21:26
@Babcia_jacka1s: na botach...
Odpisz
1 marca 2016, 23:14
@gavardo: I to pewnie jeszcze na wstepie :P
Odpisz
1 marca 2016, 23:32
@Babcia_jacka1s: W kartony się nie liczy!
Odpisz
2 marca 2016, 07:20
@TrevorMan: harmless bots
Odpisz
1 marca 2016, 20:41
Może jakby używał lewej ręki do przyciskania klawiszy to by mu lepiej szło.
Odpisz
1 marca 2016, 20:20
Odpisz
1 marca 2016, 20:11
Według mnie lepsze to niż sojuszniczy 'ks'.
Odpisz