Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Fergus
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
To się nie może nie udać
Jeszcze jak
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 marca 2016, 21:36
Legenda głosi że ktoś ja kupil
Odpisz
2 marca 2016, 08:46
Nikt nie kupi pełnej wersji bo niczym sie nie różni od orginału
Odpisz
1 marca 2016, 21:48
Jeżeli czujesz się biedny to pomyśl o Alexandrze Roshalu, stworzył WinRAR'a i nikt jeszcze nie kupił na niego licencji...
Odpisz
1 marca 2016, 22:48
@pawelek9889: Kupił! Jakiś 'youtuber' ostatnio na jaja.
Odpisz
1 marca 2016, 21:42
niskie ceny, bo nikt nie kupuje...
Odpisz
1 marca 2016, 19:06
na wirusa? honhonhonhon, nie
Odpisz
1 marca 2016, 19:05
Hahahahahahaha heehhehehehehehe hhuhuhuhuhuhuhhuh hohohohohohoho hhihiihihihih heh
Odpisz
1 marca 2016, 19:02
dam bratu na święta
Odpisz
8 lutego 2016, 16:53
Wy tu śmieszkujecie a ja mam cracka do winrara bo mnie irytowała ta nie-reklama "licencja wygasła".
Odpisz
8 lutego 2016, 18:10
@Krzyniu: Ja i tak wolę korzystać z 7-Zip'a.
Odpisz
8 lutego 2016, 16:50
Deal życia.
Odpisz