Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MEGAGHOSTRIDER1234

3 lutego 2017, 16:14

Mi na assasyna wygląda xD

Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2016, 19:56

dziecko kylo rena i magicznykszyftof69 (kóra jest kobietą)?

Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2016, 21:00

Kura jest samicą, nie kobietą

Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2016, 22:02

ku*wa czemu musze zjadać litery

Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2016, 18:11

Lepiej zjedz kanapkę.

Avatar WaluigiLuncher

6 lutego 2016, 14:22

Przeczytałem "shit". ;-;

Avatar Lujis

6 lutego 2016, 13:10

Buzie widze.

Avatar MasterlukasxD

6 lutego 2016, 13:29

@Lujis: a ja nie widze

Avatar Grubbijan

6 lutego 2016, 13:08

Wielkom moc w tym dziecku wyczówam

Avatar HuboX600

30 stycznia 2016, 16:48

Albo Asasyn...

Avatar przemo192

29 stycznia 2016, 17:49

@Jasnowidz: raczej imperator..... [no jak na swój wiek to nie wiem jak mu to wyszło]

Avatar Mycha2001

29 stycznia 2016, 17:53

@przemo192: Ale imperator był lordem Sithów więc jest dobrze.

Avatar przemo192

29 stycznia 2016, 17:57

@Mycha2001: no ja nie mówię że źle ale ten imperator taki stary... no i co do mnie jest dziwniejsze.... kim jest matka?!

Avatar Mycha2001

29 stycznia 2016, 18:04

@przemo192: Skoro odrazu takie dziecko rodzi to na pewno nie jest kimś dobrym.

Avatar eterno4

29 stycznia 2016, 19:48

@Mycha2001: Matką jest osoba ,która kopie szczeniaczki ,a także nie lubi lodów i pizzy

Avatar JohnyPolska

29 stycznia 2016, 19:11

*heavy breathing*

Avatar DDGKeu

29 stycznia 2016, 19:02

Czarny pan powrócił

Avatar przemo192

29 stycznia 2016, 17:44

straszny smutek i rozczarowanie by były gdyby ktoś ukradł to dziecko i wyszkolił je na jedi

Avatar pan_hejter

29 stycznia 2016, 17:57

@przemo192: zeszło by na złą strone.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Ikony

Były nóżki, nie ma nóżek

Drewniany kominek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka