Zielony nie jest kreatywnym kolorem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Typowy NPC
Ładne rzeczy
Niegrzeczny Oskarek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Wielka przygoda
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 września 2021, 12:04
fani dre*ma po zobaczeniu tego
Odpisz
26 lutego 2017, 01:47
Nareszcie wyszła ostatnia część.
Odpisz
24 lutego 2016, 13:44
jak ten serial się nazywał?
Odpisz
25 lutego 2017, 17:42
@wampirra107: Dont hug me. Im scared
Odpisz
14 lutego 2016, 09:41
W sumie to moja lista dziwności serii na yt wygląda mniej więcej tak:
1. Salad Fingers
2. Kraina Grzybów
3. Don't Hug Me, I'm Scared
Odpisz
14 lutego 2016, 10:44
@unicorn_zuzu: Z tego wszystkiego tylko Kraina Grzybów mnie przeraża i to bardzo...
Odpisz
14 lutego 2016, 11:27
@unicorn_zuzu: Z wyżej wymienionych serii znam tylko punkt pierwszy i drugi... Mogłabyś w skrócie opisać to "Don't Hug Me, I'm Scared"?
Odpisz
14 lutego 2016, 11:34
Parodia Ulicy sezamkowej na początku trochę normalne, potem się dzieją dziwne rzeczy.
Odpisz
14 lutego 2016, 11:36
@Mycha2001: Dziękuję za wytłumaczenie.
Odpisz
14 lutego 2016, 11:38
@unicorn_zuzu: Z tego 3. są memy, prawda?
Odpisz
14 lutego 2016, 11:39
A i zapomniałem dodać że w każdym odcinku ukrywa się portret klauna, Roy(ojciec żółtego dopiero od 2 odcinka się ukrywa) oraz inne postacie.
Odpisz
14 lutego 2016, 11:39
Jest, to w pewnym rodzaju parodia Ulicy Sezamowej wszystko jest normalne (zazwyczaj) do końca. Na końca postacie gliczuja się rozpadają i przy tym słychać dziwne dźwięki. (to jednak sama seria nie jest w moim odczuciu straszna :P)Seria bardzo przyjemna a muzyka no nie wiem każdy ma swoje gusta co to ,,straszności" seria dostaje u mnie 6/10 (polecam :P)(Jeżeli nie kminisz nic z przekazu całej seri proponuje ci obejrzeć teorie :P
Odpisz
14 lutego 2016, 11:51
@KolecPL: Dziękuję za opis, jeszcze dzisiaj obejrzę ;)
Odpisz
14 lutego 2016, 11:52
@Mycha2001: Znając moją spostrzegawczość, pewnie bym tego nie zauważyła... Dziękuję ^^
Odpisz
14 lutego 2016, 11:52
Do usług :)
Odpisz
14 lutego 2016, 11:54
Do usług.
Odpisz
14 lutego 2016, 12:36
@unicorn_zuzu: Salad Fingers jest nawet słodkie.Krainę Grzybów widziałam przez kilka sekund,dalej byłam zbyt przerażona by oglądać,a Don't Hug me,I'm scared było...dziwne.Bardzo.
Odpisz
14 lutego 2016, 12:57
@Kenossa: Według mnie to kraina grzybów jest zabawna (zależy jak na to patrzeć )
Odpisz
14 lutego 2016, 13:56
@Kenossa: Według mnie slad fingers jest dziwne, kraina grzybów przerażająca, ale da się obejrzeć, a don't hug me, I'm scared śmieszne.
Odpisz
14 lutego 2016, 14:12
@Kenossa: Czy tylko ja nie boję się Poradnika Uśmiechu? To je dziwne ;—;
Odpisz
15 lutego 2016, 10:59
@unicorn_zuzu: Znam 1 i 3 ale nie znam 2 zobaczę co to jest .
Odpisz
15 lutego 2016, 11:00
@unicorn_zuzu: Nie ja też się boje.
Odpisz
30 stycznia 2016, 15:26
Z jakiej to bajki było? ;-;
Odpisz
11 lutego 2016, 21:16
"śladami blue". Ale co do Blue nie jestem pewny.
Odpisz
14 lutego 2016, 09:15
@Mycha2001: Up. Polegała na tym że typek łaził po domu i szukał swojego psiaka, w każdym pokoju był jakiś jego ślad a w większości nasz ziomek który w postaci zagadki mówi gdzie mniej więcej znajduje się Blue. Nawet fajna
Odpisz
14 lutego 2016, 09:26
@drzewiec: Nie do tej osoby napisałeś. (Wiem o co chodzi).
Odpisz
14 lutego 2016, 11:14
@Mycha2001: Czemu masz Stana na avatarze??
Odpisz
14 lutego 2016, 11:29
@zx2001: A czemu nie? Oraz to jest Ford* (Zmienił imię, oraz jestem fanem GF)
Odpisz
14 lutego 2016, 11:43
@Mycha2001: To jest ten prawdziwy Stanford bo ten wujek od Chaty Tajemnic przyjął jego imię żeby uratować brata i wpadł na ten biznes aby zarabiać i on tak bardzo chciał kasę żeby kupować nowe części to portalu.
Odpisz
14 lutego 2016, 11:53
@zx2001: Tak wiem to... '-'
Odpisz
14 lutego 2016, 12:06
@Mycha2001: To nie możliwe nikt poza mną nie oglądał wszystkich odcinków!!!
Odpisz
14 lutego 2016, 12:08
@zx2001: Ta a kto jutro obejrzy nowy ostatni odcinek GF? Nie ja! (Bo będę w Bieszczadach ;-;)
Odpisz
14 lutego 2016, 15:45
@Mycha2001: Ha a ja oglądam na bieżąco i co łyso.
Odpisz
14 lutego 2016, 10:01
Japie**ole tylko tak skomentuje to co właśnie obejrzałem.
Odpisz
30 stycznia 2016, 14:57
Co w tym obrazku jest śmiesznego?
Odpisz
30 stycznia 2016, 14:58
@Vakarian: bo ma zielony sweter
Odpisz
30 stycznia 2016, 15:00
@Vakarian: wpisz w yt don't hug me I'm scared. wtedy zrozumiesz
Odpisz
30 stycznia 2016, 15:10
@Vakarian: A jak wolisz po polsku to wpisz na YouTube "Nie przytulaj mnie, boję się" i kliknij na 1 odcinek to zrozumiesz. (Ta seria jest chora).
Odpisz
30 stycznia 2016, 15:10
@Krzyniu: Ale co w tym jest strasznego? Ja tam widzę normalna piosenkę dla dzieci ;-;
Odpisz
30 stycznia 2016, 15:12
@Mycha2001: Nie tak chora jak Salad Fingers :P
Odpisz
30 stycznia 2016, 15:16
@KolecPL: Mr. Freeman jest trochę chore.
Odpisz
30 stycznia 2016, 15:21
@makajet: Jest, to w pewnym rodzaju parodia Ulicy Sezamowej wszystko jest normalne (zazwyczaj) do końca. Na końca postacie gliczuja się rozpadają i przy tym słychać dziwne dźwięki. (to jednak sama seria nie jest w moim odczuciu straszna :P)
Odpisz
30 stycznia 2016, 15:25
@Mycha2001: To jednak według mnie kraina grzybów jest najbardziej nie pokojaca.
Odpisz
30 stycznia 2016, 17:03
@KolecPL: Kocham tą serię! :)
Spoooooooooons!
Odpisz
30 stycznia 2016, 19:44
Uwielbiam kiedy czerwona krew lew leci.
Odpisz
30 stycznia 2016, 20:14
@Mycha2001: czerwona woda*
Odpisz
1 lutego 2016, 21:37
@siemak: Oraz zawsze pisze swoją zieloną kredką.
Odpisz
14 lutego 2016, 07:40
@KolecPL: Nie przypominaj mi o tym ;_;
Odpisz
14 lutego 2016, 09:27
@KolecPL: To chyba nie widziałeś Dog of man... ;_;
Odpisz
14 lutego 2016, 09:32
@Jumper112: Dog of Man zostało zrobione przez tego samego autora co salad fingers :P Akurat ta animacja jest bardzo fajna i pokazuje że najlepszym przyjacielem człowieka jest pies :P (Nie jest takie straszne na jaką wygląda)
Odpisz
14 lutego 2016, 09:46
@KolecPL: A to nie wiedziałem. Może i ma jakieś wartości, ale nie zmienia to faktu, że jest okropna :/
Odpisz
14 lutego 2016, 11:33
@Jumper112: Okropna czy nie okropna to jednak niektórzy nazywają to sztuką :P
Odpisz
14 lutego 2016, 11:37
@KolecPL: A oglądałeś krótki filmik jak naprawiać dachówki?
Odpisz
14 lutego 2016, 11:42
@Mycha2001: Tia nic zbyt bardzo nie kminiłem to znaczy ten koleś miał jakieś problemy psychiczne i do końca n/w co było prawdą a co nie :P
Odpisz