Gdy próbujesz zjeść w spokoju
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Angielskie śmieszki
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lutego 2016, 23:55
Dajcie darmowe powiadomienie bo nudy :C
Odpisz
14 lutego 2016, 00:25
@Milord404: Proszę bardzo :3
Odpisz
14 lutego 2016, 02:43
@Milord404: Nie.
Odpisz
14 lutego 2016, 10:34
@Milord404: A spadaj.
Odpisz
14 lutego 2016, 16:27
@YFYDB: xD
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2018, 12:20
@Milord404: Bingo Bongo
You are wrongo
Odpisz
18 lutego 2018, 18:57
@Milord404: nie dostaniesz
Odpisz
13 lutego 2016, 22:30
Ten gatunek można spotkać również w autobusach.
Odpisz
14 lutego 2016, 09:02
@Bonnie_Girl: I samolotach
Odpisz
14 lutego 2016, 09:17
i innym miejscach publicznych
Odpisz
18 lutego 2016, 23:23
A zwłaszcza podstawówce i gimnazjum 0.0
Odpisz
17 lutego 2016, 09:48
Zawsze w kinie :
Jakaś pseudośmieszna scena na filmie załóżmy od lat 12:
Grupa dzieci lat 6 : hahahahahahahahahhahahahaha- na pół sali , chwilę potem jakaś fajna scena , z której nic nie usłyszę.
Odpisz
13 lutego 2016, 23:12
Albo w kinie. Na bardzo fajnym filmie. Na Deadpoolu. Kiedyś się, ku*wa, obudzą martwi w przestrzeni kosmicznej.
Odpisz
13 lutego 2016, 23:45
@ananas1: Jak martwi mogą się obudzić? :/
Odpisz
13 lutego 2016, 23:46
Ciiiiiiiiiiiiiii... Nikt nie może się dowiedzieć... Nikt...
Odpisz
14 lutego 2016, 14:52
@ananas1: Kuuu*wa, Spock
Odpisz
14 lutego 2016, 16:06
@AndrzejWspanialy: No, witam.
Odpisz
14 lutego 2016, 16:03
Znam to uczucie.
Odpisz
13 lutego 2016, 22:54
Każdy z nas był kiedyś taką wrzeszczącą małpą.
Odpisz
14 lutego 2016, 01:05
Nie którzy są wrzeszczącą małpą do końca życia.
Odpisz
14 lutego 2016, 14:38
@handlash: Też prawda :D
Odpisz
13 lutego 2016, 21:03
Tak samo jak w samolocie.
W KAŻDYM LUKSUSOWYM SANOLOCIE musi być banda rozwrzeszczanych bachorów.
Odpisz
13 lutego 2016, 21:15
@AZKABANA: I jeszcze w kościele.
Odpisz
13 lutego 2016, 21:31
Chodzę do kościoła regularnie i w mojej parafii wrzeszczące dzieci trafiają się raczej rzadko
Odpisz
Edytowano - 13 lutego 2016, 21:44
@przemek1ni: Te malutkie dzieci są słodkie... ale drugie pojęcie o rozwytrzonych bachorach... Tru.
Odpisz
14 lutego 2016, 01:44
@AZKABANA: tak, najgorsze są zawsze bachory w sanolocie
Odpisz
14 lutego 2016, 07:13
@Jiglypuff: Nie przypominaj mi tego koszmaru z autobusu ;-;.
Odpisz
14 lutego 2016, 01:00
Dales czadu ty ktos tam. Specjalnie sie zarejestrowalam po to zeby ci napisac, ze wole wrzeszace dzieci niz na wpol gole pipy ktore mowia o niczym i rza jak kobyly do zrebiat
Odpisz
14 lutego 2016, 00:40
No pls
Odpisz
14 lutego 2016, 00:31
biorę wtedy macha z bongosa
Odpisz
14 lutego 2016, 00:22
Czy ty przypadkiem nie jesteś z soml? XD
Odpisz
13 lutego 2016, 23:42
﴾͡๏̯͡๏﴿ O'RLY?
Odpisz
13 lutego 2016, 23:10
Takie czasy.
Odpisz
13 lutego 2016, 22:10
Odpisz
13 lutego 2016, 21:14
Chyba każdy chociaż raz poznał to uczucie ;)
Odpisz
13 lutego 2016, 21:43
Nie tylko raz...
Odpisz