Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar AdFli

15 sierpnia 2016, 09:06

Głoszą legendy że 2 nokie upadły w Hiroszimie i Nagasaki oraz1 w WTC

Avatar ufok1234

14 lutego 2018, 13:11

@AdFli: a w wycenie nie było 2 samolotów? XD

Avatar maxiu1244

23 lutego 2016, 19:19

jak się tym kogoś w głowę rzuci to się krew poleje xD

Avatar MnieTuNieBylo

7 lutego 2016, 11:28

I obudowa na IPHONA...

Avatar ponczeq

1 lutego 2016, 20:29

jako baterię ma reaktor nuklearny!

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2016, 09:42

@ponczeq: gdzie tam byś zmieścił 2kg uranu?

Avatar ponczeq

7 lutego 2016, 10:35

tego nie wie nikt...

Avatar MokryAdam

1 lutego 2016, 17:25

Broń, która upadkiem na beton może niszczyć państwa.

Avatar wojtekrozrabiaka

1 lutego 2016, 18:43

@MokryAdam: *Kontynenty.

Avatar rosyn

1 lutego 2016, 21:58

@wojtekrozrabiaka: Planety*

Avatar dustin2001

6 lutego 2016, 18:08

@rosyn: Układy gwiezdne.*

Avatar rosyn

6 lutego 2016, 18:20

@dustin2001: Wszystko*

Avatar dustin2001

6 lutego 2016, 18:24

@rosyn: Wszystko jest niczym i nic jest wszystkim. Cyfra 0 to odpowiedź na nasze wszystkie pytania oraz zakazane dzielenie przez zero.

Avatar mante

6 lutego 2016, 19:17

@dustin2001: Białą dziurę*

Avatar dustin2001

6 lutego 2016, 19:39

@mante: ?

Avatar mante

6 lutego 2016, 21:33

@dustin2001: nie Wiesz co to jest?

Avatar dustin2001

Edytowano - 6 lutego 2016, 22:05

@mante: Wiem, jest szansa, że to zapoczątkowało Wielki Wybuch.
Szkoda, że to istnieje tylko hipotetycznie.

Avatar mante

7 lutego 2016, 07:20

@dustin2001: Ale możliwe że istnieje i naprawdę..

Avatar dustin2001

7 lutego 2016, 10:11

@mante: Wiem. Jeszcze nie podważonej hipotezy.

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2016, 21:43

a co jak nokia spadnie na nokie

Avatar Geralt_z_Polski

6 lutego 2016, 21:31

Mam dwa czy trzy gdzieś w szafie.

Avatar Dilofozaur

6 lutego 2016, 21:00

Mam go! Mam nieskończenie wielką moc!

Avatar Znajomy22

6 lutego 2016, 18:54

Mojego kolegi babcia ma tą Nokie. Raz jej spadł na podwórku, Nokia leżała pod śniegiem przez 3 lata i ...
nadal działa.

Avatar creeper_girl

1 lutego 2016, 18:22

przed ''i'' nie stawia się przecinków

Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2016, 20:22

@creeper_girl: Stawia się, ale nie w tym przypadku.

Avatar dustin2001

6 lutego 2016, 18:09

Konkretnie, wtedy kiedy w zdaniu spójniki tego typu są powtórzone. Przykład:
Kupiłem i masło, i mięso, i pieczywo. Czy zrobić obiad, czy kolację.

Avatar trefelek

1 lutego 2016, 18:35

Chyba było, ale nie jestem pewna. Może było coś podobnego

Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2016, 18:27

Moja broń jest zrobiona z nokii

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Nieuczciwa ocena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Powodzenia

Lekko nie będzie

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka