Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Za co ta premia
Można, tylko trzeba wstawać rano
To by wystarczyło
Szybki jak błyskawica
To się nie może nie udać
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 maja 2018, 13:47
W Belgii jest 5kg nuttela za 15€
Odpisz
26 września 2017, 23:09
3kg powodów do życia
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2016, 09:40
nutella is life
Odpisz
9 lutego 2016, 19:35
@Marikon69: nutella is life
Odpisz
10 lutego 2016, 14:10
@Boberek00: yep
Odpisz
9 lipca 2016, 23:11
@Boberek00: po co brać jak można zjeść na miejscu :D
Odpisz
29 czerwca 2016, 10:11
Nerwy w proszku, makaron w proszku... A KNUTELLA NIC!
Odpisz
13 kwietnia 2016, 20:21
widziałam taką za 160 pln
Odpisz
7 lutego 2016, 18:20
jak jem nutelle to potem mam takie mrowienie jakby mrówki chodziły mi po pupie to normalne?
Odpisz
7 lutego 2016, 18:57
@ALKATRAZ: heman pls ;_;
Odpisz
Edytowano - 7 lutego 2016, 22:49
@ALKATRAZ: U ciebie, nom.
Odpisz
7 lutego 2016, 23:33
@ALKATRAZ: Tak, masz tasiemca w peruce...
Odpisz
7 lutego 2016, 23:53
@ALKATRAZ: Spróbuj zjeść buzią, a nie tyłkiem. Może przestanie cię mrowić.
Odpisz
1 lutego 2016, 22:17
3 kilo szczęścia.
Odpisz
1 lutego 2016, 22:19
@RecOr: takie rzeczy tylko w Ameryce
Odpisz
7 lutego 2016, 23:48
@Boberek00: Również w Amsterdamie.
Odpisz
1 lutego 2016, 23:34
Szczelam, że jakieś 3 dychy lekko.
Odpisz
2 lutego 2016, 10:37
@Hasaczeq: No chyba stówy ;-;
Odpisz
7 lutego 2016, 17:05
nie kosztuje 10 euro kupilem sobie ostatnio
Odpisz
7 lutego 2016, 20:55
@larens: To cztery dychy
Odpisz
7 lutego 2016, 22:27
@larens: gdzie kupiłeś za 10 euro?!?
Odpisz
7 lutego 2016, 22:02
Jadłabym :3
Odpisz
7 lutego 2016, 20:06
Cena: 20000 pln
Odpisz
7 lutego 2016, 18:10
Brałbym
Odpisz
7 lutego 2016, 17:55
W Egipcie w Sharm el Sheikh mają 11kg Nutellę. To jest już całe wiadro szczęścia.
Odpisz
7 lutego 2016, 17:50
wy też chcecie zanurzyć swojego palca w kakałku?
Odpisz
7 lutego 2016, 17:34
I jeszcze do tego kilkanaście paczek paluszków chlebowych! ^^
Odpisz
7 lutego 2016, 17:24
Wolę kupić małe opakowanie, ale zyskać nową szklankę ;)
Odpisz