Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Angielskie śmieszki
Powodzenia
Phi!
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 czerwca 2018, 21:00
To jest takke prawdziwe
Odpisz
26 listopada 2016, 13:53
Ja nigdy bym nie odmówiła mandarynki :D
Odpisz
28 lutego 2016, 21:52
Fajnie, obrazek o mnie
Odpisz
28 lutego 2016, 22:34
@Mandarynkowy: rozbiore cię *lenny*
Odpisz
29 lutego 2016, 07:32
@Windows_11: Kolejny, serio?
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2016, 16:12
Jak komuś się nie chce obierać , to zawsze może pie**olnąć młotkiem czy wałkiem do ciasta. Zawsze więcej zabawy :D
Odpisz
28 lutego 2016, 16:39
@MasterDoge: myślę,że wtedy raczej nie będzie czego jeść...Ale co ja wiem?
Odpisz
28 lutego 2016, 16:54
@wilsonXcuddyXhouse: Bo widzisz... To trzeba delikatnie i z umiarem.
Odpisz
28 lutego 2016, 18:31
@MasterDoge: podoba mi się ten pomysł
Odpisz
28 lutego 2016, 20:17
@sczwanysczefan: Dziękuje bardzo za poparcie :D
Odpisz
28 lutego 2016, 17:55
Lubię mandarynki...🍊🍊🍊🍊
Odpisz
28 lutego 2016, 17:26
mandarynki to pomarańcze na sterydach.
Odpisz
28 lutego 2016, 16:29
tak samo z kanapkami;-;
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2016, 15:43
a kto mnie obierze ;_;
Odpisz
28 lutego 2016, 15:42
Lenistwo lub nieumiejętność. Ja nie umiem, bo jestem niedźwiedziem. Roar!
Odpisz
28 lutego 2016, 15:10
Nie znam nikogo kto tak ma.
Odpisz
28 lutego 2016, 15:29
@Ravios: Wychodzisz z domu?
Odpisz
28 lutego 2016, 15:36
Nie, umiem obierać mandarynki.
Odpisz
28 lutego 2016, 15:37
@Ravios: Wiele osób tak ma że woli jak ktoś im obierze madarynke ;3
Odpisz
28 lutego 2016, 15:38
@Ravios: Bo nie masz przyjaciół :D
Odpisz
28 lutego 2016, 15:29
Najgorzej obierać pomarańcze :(
Odpisz
28 lutego 2016, 15:33
@Vincentka37: ja zawsze obieram pół i gryzę tam gdzie nie ma skórki .-.
Odpisz
28 lutego 2016, 15:27
Dobree 😂😂
Odpisz
28 lutego 2016, 15:18
Odpisz
28 lutego 2016, 15:11
Ja lubię obierać mandarynki ;-;
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2016, 15:02
-Chcesz mandarynkę?
-Pewnie.
-To idź sobie kupić pier**lony leniu!
- ;-;
Odpisz