Nie chciałbyś, żeby ona...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Powodzenia
Zdeklasowani znowu
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 września 2023, 22:18
Dlaczego ktoś miałby zdradzać taki ideał
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2016, 15:13
Wait? Czy za ścianą nie ma czasem wyrzutni? (Za nią, trochę nad)
Odpisz
8 lutego 2016, 15:18
@sylwon1234: To chyba Javelin , skąd ona go ma ?
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2016, 15:21
@FuryGaming: Właśnie! Ale obstawiam AT4, czy coś takiego. Nie pamiętam dokładnej nazwy.
Odpisz
8 lutego 2016, 15:36
@sylwon1234: Jak pisałem kiedyś mało znam teraźniejsze uzbrojenie ale troche znam , więc dla mojej wiedzy wygląda na Javelina.
Odpisz
8 lutego 2016, 15:46
@FuryGaming: Ja znam się całkiem na uzbrojeniu (broń palna, gadżety i ekwipunek), ale nie na wyrzutniach rakiet ani pojazdach opancerzonych, jednak przypomina mi AT4.
Odpisz
8 lutego 2016, 15:54
@sylwon1234: Ja to II WŚ mam obcykaną
Odpisz
8 lutego 2016, 16:25
@FuryGaming: Ja raczej te nowsze.
Odpisz
8 lutego 2016, 16:57
@FuryGaming: Za mały jak na Javelin'a
Odpisz
8 lutego 2016, 17:03
Masz na myśli kaliber, bo długość jest nieznana.
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2016, 17:06
@FuryGaming: Sam w sobie wygląd jest za mały. A poza tym jak chcesz to zmieścić do szafy
Odpisz
8 lutego 2016, 17:11
Szczerze to masz racje , pewnie zmylił mnie podobny tył.
Odpisz
8 lutego 2016, 17:12
@FuryGaming: Podobny tył?! (xDDDDD) Popatrz na rozmiar końcówki a na rozmiar końcówki na obrazku
Odpisz
8 lutego 2016, 17:14
Jestem chorym człowiekiem , nie umiem odróżniać grubości przedmiotów.
Odpisz
9 lutego 2016, 11:19
@FuryGaming: Co ty gadasz -.- może ten cytat ci pomoże?
Wszystko może być dildo o ile jesteś odważna...
Odpisz
9 lutego 2016, 14:42
@Logon: My tu gadamy o wyrzutniach rakiet , a nie o dildo.
Odpisz
18 lipca 2021, 22:16
@FuryGaming: Jak już napisałem to RPG-26
Odpisz
11 czerwca 2020, 22:28
Co to jest do cholery
Odpisz
6 lipca 2020, 11:45
@kinnderwq: jakiś granatnik przeciwpancerny
Odpisz
18 lipca 2021, 22:14
@Drag_on: Bodajże RPG-26
Odpisz
12 listopada 2017, 08:12
z takim tyłkiem to nikt nie zdrazi
Odpisz
9 lutego 2016, 19:42
Wszystko może być dildo,jeśli jesteś wystarczająco odważna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
13 lutego 2016, 12:03
zboczeniec Kirito 😲
Odpisz
7 maja 2016, 17:43
Kirito po GGO był innym człowiekiem.
Odpisz
11 lutego 2016, 17:18
możliwie że widzę rpg.
Odpisz
8 lutego 2016, 15:04
Kto by taką chciał w ogóle zdradzać.
Odpisz
8 lutego 2016, 16:02
@Broski: jeśli nie umie gotować...
Odpisz
8 lutego 2016, 17:19
@Angela336: Ja umiem ugotować swoje ulubione potrawy, więc by mi to nie przeszkadzało :-)
Odpisz
8 lutego 2016, 17:23
@Broski: Zgaduje że tylko wegańskie?
Odpisz
8 lutego 2016, 17:32
Nie zaczynaj. Bo potem znowu będzie, że to niby ja zaczynam shistorm. Nie jestem wegetarianinem jeśli to ciekawi twój umysł.
Odpisz
8 lutego 2016, 18:05
@Broski: Dobra, dobra
Odpisz
8 lutego 2016, 19:02
@Broski: ta ja też lubie swoje amatorskie tosty i płatki
Odpisz
8 lutego 2016, 21:29
@Angela336: Nie no, ja mówię o czymś nieco ambitniejszym jak choćby zupy, ziemniaki, sosy. I nic z tego nie jest z torebki :D
Odpisz
9 lutego 2016, 17:59
@Broski: człowiek uczy się całe życie
Odpisz
8 lutego 2016, 22:47
uwaga, mamy tu nerda na poziomie super hyper master elite, który zdecydowanie przesadził z strzelankami.
PS.NIE BIERZCIE Z NIĄ ŚLUBU
Odpisz
9 lutego 2016, 17:14
@dominik581: Why not?
Odpisz
9 lutego 2016, 14:03
Tej to nawet byś związku nie odmówił ;v
Odpisz
9 lutego 2016, 08:17
Po co taką kobietę zdradzać?
Odpisz
8 lutego 2016, 15:41
Słabo, w moim garażu są lepsze ,,zabawki'' , niektórzy o nich słyszeli :D
Odpisz
8 lutego 2016, 16:03
@FuryGaming: Seks Zabawki?
Odpisz
8 lutego 2016, 16:06
Nie ! Mam na myśli T-35,Gustava,P-1000,P-1500,T95,Elefanta i Mausa.
Odpisz
8 lutego 2016, 21:44
@FuryGaming: phi, mam 5 M1A2 Abrams i 6 T-90
Odpisz
8 lutego 2016, 21:56
@avalon3440: Phi mam 50 V2 A10
Odpisz
9 lutego 2016, 00:22
@FuryGaming: phi Nokia 3310
Odpisz
9 lutego 2016, 07:25
@kapitex15: Dobra to się poddaje w takim razie.
Odpisz
8 lutego 2016, 23:45
Ja bym jej nie zdradził 😀 taką piękną dziewczynę
Odpisz
8 lutego 2016, 15:05
A ja nie wiem po co zdradzać.
Odpisz
8 lutego 2016, 15:14
@KingsMax: masz 15 lat, nie mozesz wiedziec
Odpisz
8 lutego 2016, 15:21
@gulpin: Mogę się domyślać, że niektórzy nie traktują związków z należytą powagą.
Odpisz
8 lutego 2016, 15:34
@KingsMax: Meh... Żeby to wszystko było takie, nawet traktując związek poważnie, możesz zdradzić.
Odpisz
8 lutego 2016, 16:19
@matimi3: No to staraj się tego nie zrobić.
Odpisz
8 lutego 2016, 16:30
@KingsMax: Według psychologów facet zdradza z 2 powodów
1 Brak seksu
2. Chęć przygody
Odpisz
8 lutego 2016, 16:53
@erykos123: Jak na mój gust powody te są z tyłka wzięte. Może najczęstsze, ale powodów może być o wiele więcej.
Odpisz
8 lutego 2016, 16:55
@KingsMax: To się dzieje w chwili gdy 1 osoba nie jest w stanie zaspokoić seksualnie drugiej.
Np kobieta od miesiąca ma bóle głowy.
Odpisz
8 lutego 2016, 17:02
@DDGKeu: To jest jeden, i najsłabszy, powód zdrady.
Odpisz
8 lutego 2016, 17:28
@KingsMax: zdradzające osoby to te które wybierają partnera bez zastanowienia tylko po zauroczeniu lub patrząc tylko na wygląd
Odpisz
8 lutego 2016, 17:42
@KingsMax: Tylko słabe osoby, które kierują się popędem, a nie używają rozumu zdradzają oraz te które nie kochają tak naprawdę drugiej osoby.
Odpisz
8 lutego 2016, 17:46
@bylejakbylegdzie: Czyli też brakuje im tej niezbędnej powagi.
Odpisz
8 lutego 2016, 17:06
Ale ona jest ładna i ma fajną dupe
Odpisz
8 lutego 2016, 15:46
Odpisz
8 lutego 2016, 17:06
@CapitainObvious: Szwajcaria w sumie też :)
Odpisz