memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
5 lutego 2016, 18:20
W sumie to z chęcią. Nie mam łóżka dla "gości", więc spałaby obok mnie :)
Odpisz
5 lutego 2016, 18:42
pewnie zamiast z tobą wolałaby spać na podłodze
5 lutego 2016, 18:45
o, wróciłeś!
5 lutego 2016, 19:04
@UkradliMiNick: Znikam za niedługo.
5 lutego 2016, 19:05
@Reichtangle: Pewnie masz rację, wtedy oddałbym jej swoją kołdrę, żeby nie zmarzła na podłodze :)
26 lutego 2016, 21:27
Ja to bym zrobił na odwrót... Ja chyc na podłogę a ona na łóżko...
26 lutego 2016, 21:44
oddawaj mojego ziemnioka :p
26 lutego 2016, 21:52
@NinjaPotato: Mój ziemniok!
26 lutego 2016, 22:00
bo zadzwonię na policję
albo co gorsze zareklamuje swoj kanał
27 lutego 2016, 04:57
@Reichtangle: Ale mu powiedziałeś ho ho
27 lutego 2016, 08:21
( ͡° ͜ʖ ͡°)
25 czerwca 2017, 00:00
@NinjaPotato: złodziej ziemniaków usunął konto?!
26 lutego 2016, 21:53
Nie mam dziewczyny... ;-;
27 lutego 2016, 07:19
@Zohan666: to masz problem xd i ten avatar pasujący do twojego komentarza xd
27 lutego 2016, 12:19
@Zohan666: Masz tam kogo r*chac,pelno tam aniolow :P
28 lutego 2016, 09:28
@pokasowe: Smieszne xd daj jeszcze kawal iksde
28 lutego 2016, 14:04
@Kociomaniak: przyszła blądynka do lekarza i mówi że jest chora a lekarz mówi że na głowę ahahaahahahhahhahahahahahahahhah #nieśmieszne
29 lutego 2016, 22:55
@pokasowe: Taki suchar, ze sie nim cala afryka najadla #rowniezniesmieszne
26 lutego 2016, 21:15
Mieszkanie z dziewczyną jest fajne . Pod warunkiem że masz dwa komputery lub PC i konsolę .
5 lutego 2016, 17:57
,,Kochanie a koedy ku*wa to uzgodniliśmy?"
5 lutego 2016, 17:52
A ty mieszkasz z rodzicami.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież5 lutego 2016, 18:20
W sumie to z chęcią. Nie mam łóżka dla "gości", więc spałaby obok mnie :)
Odpisz
5 lutego 2016, 18:42
pewnie zamiast z tobą wolałaby spać na podłodze
Odpisz
5 lutego 2016, 18:45
o, wróciłeś!
Odpisz
5 lutego 2016, 19:04
@UkradliMiNick: Znikam za niedługo.
Odpisz
5 lutego 2016, 19:05
@Reichtangle: Pewnie masz rację, wtedy oddałbym jej swoją kołdrę, żeby nie zmarzła na podłodze :)
Odpisz
26 lutego 2016, 21:27
Ja to bym zrobił na odwrót...
Ja chyc na podłogę a ona na łóżko...
Odpisz
26 lutego 2016, 21:44
oddawaj mojego ziemnioka :p
Odpisz
26 lutego 2016, 21:52
@NinjaPotato: Mój ziemniok!
Odpisz
26 lutego 2016, 22:00
bo zadzwonię na policję
Odpisz
26 lutego 2016, 22:00
albo co gorsze zareklamuje swoj kanał
Odpisz
27 lutego 2016, 04:57
@Reichtangle: Ale mu powiedziałeś ho ho
Odpisz
27 lutego 2016, 08:21
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
25 czerwca 2017, 00:00
@NinjaPotato: złodziej ziemniaków usunął konto?!
Odpisz
26 lutego 2016, 21:53
Nie mam dziewczyny... ;-;
Odpisz
27 lutego 2016, 07:19
@Zohan666: to masz problem xd i ten avatar pasujący do twojego komentarza xd
Odpisz
27 lutego 2016, 12:19
@Zohan666: Masz tam kogo r*chac,pelno tam aniolow :P
Odpisz
28 lutego 2016, 09:28
@pokasowe: Smieszne xd daj jeszcze kawal iksde
Odpisz
28 lutego 2016, 14:04
@Kociomaniak: przyszła blądynka do lekarza i mówi że jest chora a lekarz mówi że na głowę ahahaahahahhahhahahahahahahahhah #nieśmieszne
Odpisz
29 lutego 2016, 22:55
@pokasowe: Taki suchar, ze sie nim cala afryka najadla
#rowniezniesmieszne
Odpisz
26 lutego 2016, 21:15
Mieszkanie z dziewczyną jest fajne .
Pod warunkiem że masz dwa komputery lub PC i konsolę .
Odpisz
5 lutego 2016, 17:57
,,Kochanie a koedy ku*wa to uzgodniliśmy?"
Odpisz
5 lutego 2016, 17:52
A ty mieszkasz z rodzicami.
Odpisz