Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Miło z ich strony, śliczne są
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ładne rzeczy
Lekko nie będzie
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 kwietnia 2021, 19:03
No furry
Odpisz
27 lutego 2016, 21:39
tak. mechaniczne oko z wbudowaną termowizją, prawa mechaniczna łapa z wbudowaną tarczą plazmową, laserem i tzw. slingshotem, wiesz, takie tam
Odpisz
26 lutego 2016, 22:29
Czy tylko mi ten pokemon nienaturalnie mi się podoba? ;_;
Odpisz
27 lutego 2016, 12:28
@deadxp: ktoś tu ma zadatki na furry
Odpisz
27 lutego 2016, 08:00
Jak można być tak zboczonym, żeby mieć skojarzenia w grze dla dzieci ;_;
Odpisz
27 lutego 2016, 00:57
Oj, czy tylko ja przeczytałem Latex ? Chyba za dużo porno :D
Odpisz
27 lutego 2016, 18:16
@MaxiorPL: albo za duzo rekawiczek
Odpisz
26 lutego 2016, 23:31
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
26 lutego 2016, 23:01
POKEMON
XD
Odpisz
26 lutego 2016, 22:28
Wygląda troche jak pokemon vulpix
Odpisz
26 lutego 2016, 22:37
@MrWonny: bo to jest vulpix
Tu chodzi o to żeby zainstalować wtyczki (lenny) do firefoxa a vulpix to pokemon lis typu ognisty czyli ognisty lis
Odpisz
26 lutego 2016, 21:15
POKEMON!
Odpisz
5 lutego 2016, 19:20
Opis? Heh...
Odpisz
5 lutego 2016, 18:21
Furry nieee ;-;
Odpisz
5 lutego 2016, 18:22
@Sebzer: To Pokemon, Vulpix.
Odpisz
5 lutego 2016, 18:23
@Zygarde: Nie podobny
Odpisz
5 lutego 2016, 18:23
@Sebzer: Wpisz w Google Vulpix i zobacz.
Odpisz
5 lutego 2016, 18:25
@Zygarde: wuem jak on wygląda jest baedziej czerwony ma 8(albo 6 nie pamietam) ogonów.
Odpisz
5 lutego 2016, 18:28
@Sebzer: Sześć.
Odpisz
5 lutego 2016, 19:32
@Sebzer: To co masz na avatarze też mogłoby być Furry bo jest zwierzęciem chodzącym na dwóch nogach (chyba?)
Odpisz
5 lutego 2016, 19:46
@lorax12: Ale nie jest podobne do ludzia ani troche a ten obrazek jest robiony na styl furry wiem jak wygladaja postacie furry i jak je sie rysuje
Odpisz
Edytowano - 5 lutego 2016, 21:56
@Sebzer: Ch*ja wiesz, bo na obrazku vulpix po prostu stanął na dwóch łapach.
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2016, 07:52
@Sebzer: Jeśli to jest Furry to ja jestem Króla Elżbieta III.
Spójrz na jego przednie łapy, są lekko skierowane w dół jak u psa, który stoi na dwóch łapach (powtórzenie jej). Nie jest on ani trochę humanoidalny czy antropomorficzny.
A po za tym Furry ma wiele postaci. Musisz się jeszcze wiele o Internecie nauczyć padawanie młody.
Odpisz
6 lutego 2016, 12:45
@lorax12: Właściwie jest to Antropomorfizm. :I
Odpisz
6 lutego 2016, 19:41
@NeoNv2: Serio? Myślałem, że to się nie liczy :/
Odpisz
6 lutego 2016, 20:20
@lorax12: Liczy się, wielu myli postacie ntropomorficzne z furry. Właściwie furry jest to bardziej pogląd.
Odpisz
26 lutego 2016, 21:16
@Sebzer: siedem
Odpisz
26 lutego 2016, 21:18
@Sebzer: To ty chyba w życiu nie oglądałeś żadnych bajek ani kreskówek -.-
Odpisz
26 lutego 2016, 21:21
@lorax12: furry czy nie furry wazne ze da sie przeleciec i zrobic rule 34 >.>
Odpisz
26 lutego 2016, 21:32
@Sebzer: Glaceon i Vaporeon lepsze niż espeon
Odpisz
26 lutego 2016, 21:34
@pampkin: Dobra niech wam bedzie, że to nie jest furry.
Ale ja i tak dopatruje sie tu furryzmu xD
Odpisz
26 lutego 2016, 21:52
Z wszystkiego jest R34
Nie wiem ile masz lat, ale masz ciekawe fetysze :v
Odpisz
26 lutego 2016, 21:59
@Sebzer: To poprostu Vulpix który się zdziwił.
Gdyby był furry,miałby uśmiech,większą głowe i ubrania
Odpisz
26 lutego 2016, 22:37
@AZKABANA: No chyba ze tak...
Odpisz
26 lutego 2016, 22:48
@lorax12: thanksies ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
27 lutego 2016, 07:35
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
27 lutego 2016, 10:44
@lorax12: witaj /b/racie
Odpisz
27 lutego 2016, 12:31
hOi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
27 lutego 2016, 16:27
@lorax12: wiesz co jeszcze mowi hOI gdy cie widzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
Odpisz
27 lutego 2016, 17:22
Temmie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
27 lutego 2016, 18:14
@lorax12: nie, zaczyna sie na "S" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 27 lutego 2016, 20:49
Sorry nie byłem tak głęboko ( ͡° ͜ʖ ͡°) w internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem
Odpisz