Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jakby trochę nie fair
To się nie może nie udać
Dobrze czasem się oderwać
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lutego 2016, 04:09
To jest obusieczny oręż. Ruscy zawsze byli wybuchowi i nie przejmowali się konsekwencjami, więc jeśli policja nawet to zbywa oznacza że każdego można tam pobić pod pretekstem bycia muzułmaninem, a to błąd bo nie wszyscy są kozojebcami i gw**cicielami. Nie wiem ile ich tam jest w procentach ale na pewno nie 100%. Oczywiście zakładając że obrazek jest prawdą.
Odpisz
15 lutego 2016, 07:32
@Mnich1: ja tylko przeprosić chciałem bo dałem czerwoną strzałkę przypadkiem
Odpisz
15 lutego 2016, 09:09
@Mnich1: Ale z drugiej stron, gw**ciciel kończy w szpitalu. A to lepsze od policji.
Odpisz
16 lutego 2016, 00:13
Chodzi mi oto że nie każdy to gw**ciciel i można wszystkich wrabiać oraz posądzać o to kiedy są takie ruchy antyreligijne.Jeśli naprawdę był gw**cicielem to życzę mu wszystkiego najgorszego i na Ziemi, i w piekle. I kąpieli w wapnie gaszonym.
Odpisz
16 lutego 2016, 00:14
@tan_jala: Nic się nie stało, zdarza się.
Odpisz
14 lutego 2016, 19:11
Wszystkie komentarze chwalą ten czyn,a Unia Europejska i tak powie, że to był wandalizm i brak tolerancji ze strony Rosjan....
Odpisz
15 lutego 2016, 16:34
@LevySarahina: niestety ale Merkel chyba coś boli na tym punkcie
więc wiesz...
Odpisz
15 lutego 2016, 14:21
No i git.
Odpisz
15 lutego 2016, 06:54
dlaczego mi się wydaje że wg. ciebie to źle?
Odpisz
15 lutego 2016, 01:35
Wszystko pięknie ładnie, tylko czy Rosja aby na pewno przyjmuje uchodźców?
Odpisz
14 lutego 2016, 22:22
i prawidłowo,ich trzeba tepic
Odpisz
14 lutego 2016, 21:54
no i prawidłowo
Odpisz
14 lutego 2016, 21:27
Tu akurat musze pogratulować czerwonym.
Odpisz
7 lutego 2016, 20:54
wierzę ci randowowy obrazku z internetu
Odpisz
7 lutego 2016, 20:58
@Reichtangle: ale autor przecież potwierdził >:(
Odpisz
14 lutego 2016, 21:08
@Reichtangle: To prawda .
Odpisz
14 lutego 2016, 21:08
@druid6: tak oczywiście
Odpisz
Edytowano - 14 lutego 2016, 21:14
@Reichtangle: Tak
Odpisz
14 lutego 2016, 20:58
Pierwsza dobra rzecz w Rosji :0
Odpisz
14 lutego 2016, 20:42
Ruscy to się znają jak się obchodzić z takimi typami.
Odpisz
14 lutego 2016, 20:39
Tak należy robić nie tylko z uchodźcami, ale z każdymi potencjalnymi gw**cicielami i molestującymi kobiety, nie należy patrzeć na pochodzenie. Tak swoją drogą, to się autorowi kierunki świata pomyliły
Odpisz
14 lutego 2016, 20:07
uchodźcy to nasi goście więc muszą przestrzegać naszych zasad a nie na takie rzeczy sobie pozwalają
Odpisz
14 lutego 2016, 19:58
Jak tak będzie wszędzie to może wreszcie wrócą do siebie?
Odpisz
14 lutego 2016, 19:53
Polać im.
Odpisz