Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Tacy sami, a ściana między nami
Lekko nie będzie
Deal życia
Były nóżki, nie ma nóżek
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lutego 2016, 16:16
Gorsze są Kraby Pacyficzne(Japońskie)
Odpisz
10 lutego 2016, 17:55
@FuryGaming: Rozpiętość odnóży 4 metry...
Odpisz
10 lutego 2016, 17:57
@Pitrekkk: Ale na szczęście jeszcze nie wyszły na ląd :D chyba ...
Odpisz
10 lutego 2016, 17:59
@FuryGaming: one chcą żebyś tak myślał
Odpisz
10 lutego 2016, 18:03
@Reichtangle: Lepiej wyjrzę przez okno ... dobra już jestem na balkonie taki wysoki pan w garniaku ok 4 m wysokości.
Odpisz
10 lutego 2016, 18:03
@FuryGaming: To u mnie przeciętność widywać wysokie osoby.
Odpisz
10 lutego 2016, 18:04
@FuryGaming: jak jest się knypkiem to nic niezwykłego widywać wysokie osoby
Odpisz
10 lutego 2016, 18:10
@Reichtangle: Oj knypkiem to ja nie jestem :D
Odpisz
10 lutego 2016, 19:10
@FuryGaming: Ale ja jestem (╯︵╰,)
Odpisz
10 lutego 2016, 19:27
@FuryGaming: Mógłby Cię łatwo zabić.
Odpisz
17 lutego 2016, 15:55
@FuryGaming: Gorsze są headcraby
Odpisz
21 lipca 2017, 23:20
@Pitrekkk:
Odpisz
8 marca 2016, 22:04
Odpisz
11 lutego 2016, 16:59
Ciekawostka! To krab jakiśtam
największy stawonóg lądowy.
Odpisz
14 lutego 2016, 19:00
@SporzywaczJapka: Kokosowy.
Odpisz
14 lutego 2016, 19:24
@Crobat: thx
Odpisz
11 lutego 2016, 11:22
Słodki *-*
Odpisz
10 lutego 2016, 22:18
ty też byś nie chciał
Odpisz
10 lutego 2016, 21:31
pajongo-leśno-krab?
Odpisz
10 lutego 2016, 20:31
Przypomniała mi się saga o Kotołaku- głowy-pająki, które atakują z góry ( konar drzew)... wysysające mózgi;-;
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2016, 16:30
Co oznaczają te 4423?
Odpisz
10 lutego 2016, 17:03
numer produkcji
Odpisz
10 lutego 2016, 17:37
Ilość zabójstw.
Odpisz
10 lutego 2016, 17:48
On ze StarTrakiem jest.
Odpisz
10 lutego 2016, 17:57
Kody do koreańskich głowic atomowych.
Odpisz
10 lutego 2016, 18:28
@mrkhrova: *StatTrackiem
Odpisz
10 lutego 2016, 18:49
@Ewanka: Ze Star Trekiem -.-
Odpisz
Edytowano - 10 lutego 2016, 18:50
To japoński krab palmowy ;p One są chronione i w ogóle zagrożone wyginięciem więc się je numeruje :P Są nie groźne dla ludzi ale su**nsyny mogą nawet kokosa rozłupać ; - ;
Odpisz
Edytowano - 10 lutego 2016, 19:23
@Ewanka: Możliwe, nie gram w CSa.
Sprawdziłem, faktycznie to jest StatTrack.
Odpisz
10 lutego 2016, 18:31
Krabopająk :v Trzeba dzwonić po wiedźmina :v
Odpisz
10 lutego 2016, 19:19
@Ewanka: GEEEEEROLT !
Odpisz
10 lutego 2016, 18:20
Uroczy xd
Odpisz
10 lutego 2016, 17:15
Czemu?? Nic by mi nie zrobił bez powodu... A poza tym kto normalny łazi po dżungli bez siekiery maczety i niczego?? z maczetą lub siekiera nie ma się czego obawiać.
Odpisz
10 lutego 2016, 17:31
@TheHunterMikiPL: Zacznijmy od tego, że po dżungli bez siekiery i maczety się chodzić nie da.
No chyba, że znajdziesz wykarczowany szlak.
Odpisz
10 lutego 2016, 17:33
@TotalnyAnalfabeta: Da się, nie wszędzie jest gąszcz badyli kszoków i drzew.
Odpisz
10 lutego 2016, 17:35
@TheHunterMikiPL: W większości miejsc dokładnie tak jest, jeszcze zależy w jakiej dżungli.
Odpisz
10 lutego 2016, 17:38
@TotalnyAnalfabeta: Czy ja mówiłem, że wcale nie jest tak w większości?? Powiedziałem, ze nie wszędzie poza tym właściwie to w mniejszości miejsc tak jest.
Odpisz
10 lutego 2016, 17:40
@TheHunterMikiPL: Cóż, w każdym razie, trudno jest poruszać się po dżungli bez maczety lub siekiery.
Odpisz
10 lutego 2016, 17:52
@TotalnyAnalfabeta: Łatwo.
Odpisz
10 lutego 2016, 17:55
@TheHunterMikiPL: O ile chodzisz szlakami, pewnie.
Odpisz
10 lutego 2016, 17:58
@TotalnyAnalfabeta: Nie. Byłeś kiedyś w dżungli?? BYłeś chociaż na dzikich bagnach?? W lesie chociaż byłeś??
Odpisz
10 lutego 2016, 18:07
@TheHunterMikiPL: W lesie nie raz. Na dzikich bagnach także. Ale co ma las do gęstej dżungli?
Rzeczywiście nie każda dżungla jest aż tak gęsta, ale na przykład w Amazońskiej Indianie się nie ruszają prawie nigdzie bez maczet. W rzadszych dżunglach albo na w miarę wykarczowanej części na pewno nie jest trudno się poruszać bez maczety, ale dobrze ją ze sobą mieć.
Odpisz
10 lutego 2016, 18:04
Pierwsze spojrzenie na obrazek = zawał
Odpisz
10 lutego 2016, 17:39
Odpisz
10 lutego 2016, 17:42
@Goddess: próbując spalić jednego kraba spalisz drzewo a potem całą dżungle
Odpisz
10 lutego 2016, 17:51
@Reichtangle: a wraz z dżunglą więcej krabów
Odpisz
10 lutego 2016, 17:25
Słodki :3
Odpisz
10 lutego 2016, 17:12
Uderz maczugą, to ci odda...
Odpisz