Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Pozdrawiam świetliki
Fajnie że odpowiedzieli
To by wystarczyło
Niezniszczalne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lutego 2016, 23:20
Jadę w poniedziałek do Sosnowca, zobaczymy czy jest aż tak źle, czy jeszcze gorzej
Odpisz
11 lutego 2018, 15:18
@SetAbominae: i jak?
Odpisz
3 kwietnia 2018, 11:01
@ufok1234: wlasnie
Odpisz
22 sierpnia 2018, 16:57
@ufok1234: Czekamy
Odpisz
10 kwietnia 2019, 15:19
@SetAbominae: już nigd nie wróci
Odpisz
15 marca 2020, 22:31
@mongolskipies: Niestety...
Odpisz
3 września 2020, 22:24
@BuBuBuBu: Coś czuję, że go zjedli w tym Sosnowcu
Odpisz
10 lutego 2016, 19:23
@KontoUsunięte: WRÓĆ!
Odpisz
10 lutego 2016, 23:18
@YFYDB: That's not how it works
Odpisz
11 lutego 2016, 18:19
@SetAbominae: Dlaczego?! Chcę jego z powrotem.
Odpisz
6 lutego 2016, 20:44
Zastanawiam się co jest gorsze. Sosnowiec czy Detroit?
Odpisz
6 lutego 2016, 21:30
@NeoNv2: Czarnobyl.
Odpisz
7 lutego 2016, 08:03
@NeoNv2: Detroit to Amerykański Sosnowiec.
Odpisz
10 lutego 2016, 17:20
@Sumer: Raczej Sosnowiec to polskie Detroit
Odpisz
10 lutego 2016, 18:24
@NeoNv2: Detroit jest najlepszym mieście na świecie.NIe znasz Hardkorowego lombardu?Moodymana?
Odpisz
10 lutego 2016, 18:35
@NedII: Aaaa... no fakt.
Odpisz
11 lutego 2016, 14:03
@FreezyPop: Lub
Odpisz
10 lutego 2016, 23:58
to po zamieszkach w lidlu po karpia
Odpisz
10 lutego 2016, 20:01
Było
Odpisz
10 lutego 2016, 19:58
he he
nie
Odpisz
Edytowano - 10 lutego 2016, 17:20
To jest w końcu Sosnowiec, Radom, czy jeszcze coś innego? Bo widziałam już z różnymi podpisami...
Odpisz
10 lutego 2016, 19:07
@FallOutGirl: Święta Trójca: Sosnowiec,Radom i Krynica.
Odpisz
10 lutego 2016, 17:49
Hahahahahahahahaha!!!nie śmieszne...
Odpisz
10 lutego 2016, 17:36
Potwierdzam to moja dzielnica xD
Odpisz
10 lutego 2016, 17:29
Żart Pokewars: Sosnowiec? Tam gdzie mieszka sasanka? BUTUMCC
Odpisz
10 lutego 2016, 17:17
Takie budynki się trafiają w całej Polsce, nie tylko w sosnowcu i jak dla mnie za*ebiste są tylko trochę ich mało ( lubię urbex )
Odpisz
7 lutego 2016, 09:48
Nie wiem co wy macie do mojego rodzinnego miasta...
Można sobie pozwiedzać po wojenną dzielnice ale bez przesady
wyśmiewanie się z miasta w którym budownicy prędzej sie upjią niż zrobią budynek nie jest fajne.
To tak samo jakbym powiedział:
Powieśmy wszystkich z Warszawy,spalmy ją cała i zróbmy to samo do Litwy i oddajmy im te ziemie -_-
Odpisz
10 lutego 2016, 17:02
@Ch4rles: Ale nie chcemy was powiesić. My wam wspolczujemy... (nie jestem z Warszawy)
Odpisz
10 lutego 2016, 17:03
@panther500: Czego?
Odpisz
10 lutego 2016, 17:05
@Ch4rles: Spokojnie, też mieszkam na cmentarzu podobnym do sosnowca. Jak skończę szkołę to wypi***alam stąd, i tobie radze to samo.
Aha, i są miejsca gorsze od Sosnowca, bardziej ponure i smutne.
Odpisz
10 lutego 2016, 17:06
@Ch4rles:
Ja nie mam nic do tego waszego Sosnowca. Nie będę przecież śmiał się ani narzekał na miasto, którego w życiu na oczy nie widziałem.
Odpisz
10 lutego 2016, 17:10
@serio: Stary... Czemu uwazacie Sosnowiec za jakies gowno,ludzie w czasach 1 wojny swiatowej poswiecali sie zeby ich dzieci jak i innych miast mogly zyc -_-
Odpisz
10 lutego 2016, 17:39
@Ch4rles: Lvl Dystansu -20
Odpisz
10 lutego 2016, 17:56
Sama cebula w tym kraju... Wyzwe Warszawe odrazu hejty,wysmieja mi Sosnowiec zero dystansu
Odpisz
10 lutego 2016, 18:03
@Hiass: I raczej nie zobaczysz, bo trudno wizę zdobyć.
Odpisz
11 lutego 2016, 17:50
@Ch4rles: Niestety, ale w tym kraju 80% osób ma dystans
W jedną stronę niestety.
Odpisz
11 lutego 2016, 18:04
@Ch4rles: Te hejty były za brak dystansu... z Warszawy też się dużo osób śmieje. Nawet powstała taka kreskówka wyśmiewająca w pewnym sensie Warszawę (blok ekipa)
Odpisz
11 lutego 2016, 18:13
@panther500: Bardziej z dresów
Odpisz
11 lutego 2016, 19:29
@panther500: Nie Wawę tylko ludzi po przedawkowaniu rapsów.
Odpisz
11 lutego 2016, 22:59
@serio: I wawę.
Odpisz
6 lutego 2016, 21:12
Odpisz
6 lutego 2016, 19:09
sosnoswiec potrzebuje pomocy syrii xD
Odpisz