Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SetAbominae

10 lutego 2016, 23:20

Jadę w poniedziałek do Sosnowca, zobaczymy czy jest aż tak źle, czy jeszcze gorzej

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar BuBuBuBu

15 marca 2020, 22:31

@mongolskipies: Niestety...

Avatar Kakashido

3 września 2020, 22:24

@BuBuBuBu: Coś czuję, że go zjedli w tym Sosnowcu

Avatar YFYDB

10 lutego 2016, 19:23

@KontoUsunięte: WRÓĆ!

Avatar SetAbominae

10 lutego 2016, 23:18

@YFYDB: That's not how it works

Avatar YFYDB

11 lutego 2016, 18:19

@SetAbominae: Dlaczego?! Chcę jego z powrotem.

Avatar NeoNv2

6 lutego 2016, 20:44

Zastanawiam się co jest gorsze. Sosnowiec czy Detroit?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar NeoNv2

10 lutego 2016, 18:35

@NedII: Aaaa... no fakt.

Avatar LIPERS

11 lutego 2016, 14:03

@FreezyPop: Lub

Avatar Xx_Kruk_123_xX

10 lutego 2016, 23:58

to po zamieszkach w lidlu po karpia

Avatar McZiemniak

10 lutego 2016, 20:01

Było

Avatar WatchHood

10 lutego 2016, 19:58

he he

nie

Avatar FallOutGirl

Edytowano - 10 lutego 2016, 17:20

To jest w końcu Sosnowiec, Radom, czy jeszcze coś innego? Bo widziałam już z różnymi podpisami...

Avatar YouVlog

10 lutego 2016, 19:07

@FallOutGirl: Święta Trójca: Sosnowiec,Radom i Krynica.

Avatar YorkYork

10 lutego 2016, 17:49

Hahahahahahahahaha!!!nie śmieszne...

Avatar SirPacho

10 lutego 2016, 17:36

Potwierdzam to moja dzielnica xD

Avatar SzarusiaSparkle

10 lutego 2016, 17:29

Żart Pokewars: Sosnowiec? Tam gdzie mieszka sasanka? BUTUMCC

Avatar TheHunterMikiPL

10 lutego 2016, 17:17

Takie budynki się trafiają w całej Polsce, nie tylko w sosnowcu i jak dla mnie za*ebiste są tylko trochę ich mało ( lubię urbex )

Avatar Ch4rles

7 lutego 2016, 09:48

Nie wiem co wy macie do mojego rodzinnego miasta...
Można sobie pozwiedzać po wojenną dzielnice ale bez przesady
wyśmiewanie się z miasta w którym budownicy prędzej sie upjią niż zrobią budynek nie jest fajne.
To tak samo jakbym powiedział:
Powieśmy wszystkich z Warszawy,spalmy ją cała i zróbmy to samo do Litwy i oddajmy im te ziemie -_-

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar serio

11 lutego 2016, 19:29

@panther500: Nie Wawę tylko ludzi po przedawkowaniu rapsów.

Avatar panther500

11 lutego 2016, 22:59

@serio: I wawę.

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2016, 21:12

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2016, 19:09

sosnoswiec potrzebuje pomocy syrii xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Pozdrawiam świetliki

Fajnie że odpowiedzieli

To by wystarczyło

Niezniszczalne

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka