Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

11 kwietnia 2018, 08:22

Jak nie umiesz sie nim opiekować, to tak jest

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2017, 08:42

ten koleś co mówił do niego na przedostatnim jest jakiś poje**ny...

Avatar SporzywaczJapka

11 lutego 2016, 16:26

Szczeże to wolę koty ale też mam psa...
W posiadaniu zwierza widzę tylko 1 minus ... kiedy moja kotka zmarła na padaczkę... najgorsza rzecz do przeżycia :((

Avatar SporzywaczJapka

11 lutego 2016, 16:28

@SporzywaczJapka: Ps na obrazku ze smyczą widać Totoro!!!

Avatar JaNuSZeq

21 maja 2016, 11:33

@SporzywaczJapka: Szczerze* Zanim będziesz miał (miała) zwierzę, naucz się języka polskiego.

Avatar yahikito

11 lutego 2016, 15:43

Inaczej:
Po lewej- nudne życie
Po prawej- pełne miłości i zabawy

Avatar czescaleniewiemczytoto

11 lutego 2016, 11:40

muj pies umarl :c

Avatar Awp_Asiimov

11 lutego 2016, 14:07

@czescaleniewiemczytoto: Twoja ortografia też.

Avatar erykhim44

11 lutego 2016, 14:28

@Awp_Asiimov: R.I.P. Ortografia 2016.02.11 o godzinie 11:40.

Avatar Awp_Asiimov

11 lutego 2016, 16:34

@erykhim44: [*]

Avatar XxFINEZJAxX

24 lutego 2016, 05:33

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2016, 13:56

I jak tu nie cieszyć się z psa? :')

Avatar LudzkiGofr

8 lutego 2016, 22:05

I ten ból kiedy Twój psi BFF umrze ;-;

Avatar
Konto usunięte

8 lutego 2016, 22:23

@LudzkiGofr: Eee tam, ja odczuwam ból kiedy się nie dogotuje oraz będę musiał wywalić całkiem dobre zwłoki.

Avatar dawids04

11 lutego 2016, 11:55

Ty zła istoto Ty być zły!

Avatar PonyLand

11 lutego 2016, 11:38

było czy nie było... prawdziwe i urocze <3

Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2016, 16:34

I teraz pytanie czy było warto

Avatar Ziemniaczek525

8 lutego 2016, 21:23

rzucie bez psa jest nudne

Avatar mooped

8 lutego 2016, 23:00

@Ziemniaczek525: chyba życie

Avatar NinjaPotato

9 lutego 2016, 06:46

@mooped: życie też

Avatar
lolman533

8 lutego 2016, 21:07

Było.

Avatar
lolman533

8 lutego 2016, 21:07

Było.

Avatar Awp_Asiimov

8 lutego 2016, 21:06

Nie lubię psów, mam kawie domową

Avatar XxFINEZJAxX

Edytowano - 24 lutego 2016, 05:35

@Awp_Asiimov: ja też ale kupiłam w zoologu i jest dzika i jedyna "osoba" z którą się komunikuje to pies, resztę gryzie. :/

Avatar
Konto usunięte

8 lutego 2016, 21:02

przynajmniej nie masz szarego życia

Avatar Mycha2001

8 lutego 2016, 21:01

Było.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A jednak zrobili to w ten sposób

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Lekko nie będzie

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka