Życie przed posiadaniem psa i życie z psem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Lekko nie będzie
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 kwietnia 2018, 08:22
Jak nie umiesz sie nim opiekować, to tak jest
Odpisz
11 sierpnia 2017, 08:42
ten koleś co mówił do niego na przedostatnim jest jakiś poje**ny...
Odpisz
11 lutego 2016, 16:26
Szczeże to wolę koty ale też mam psa...
W posiadaniu zwierza widzę tylko 1 minus ... kiedy moja kotka zmarła na padaczkę... najgorsza rzecz do przeżycia :((
Odpisz
11 lutego 2016, 16:28
@SporzywaczJapka: Ps na obrazku ze smyczą widać Totoro!!!
Odpisz
21 maja 2016, 11:33
@SporzywaczJapka: Szczerze* Zanim będziesz miał (miała) zwierzę, naucz się języka polskiego.
Odpisz
11 lutego 2016, 15:43
Inaczej:
Po lewej- nudne życie
Po prawej- pełne miłości i zabawy
Odpisz
11 lutego 2016, 11:40
muj pies umarl :c
Odpisz
11 lutego 2016, 14:07
@czescaleniewiemczytoto: Twoja ortografia też.
Odpisz
11 lutego 2016, 14:28
@Awp_Asiimov: R.I.P. Ortografia 2016.02.11 o godzinie 11:40.
Odpisz
11 lutego 2016, 16:34
@erykhim44: [*]
Odpisz
24 lutego 2016, 05:33
@Awp_Asiimov: [']
Odpisz
11 lutego 2016, 13:56
I jak tu nie cieszyć się z psa? :')
Odpisz
8 lutego 2016, 22:05
I ten ból kiedy Twój psi BFF umrze ;-;
Odpisz
8 lutego 2016, 22:23
@LudzkiGofr: Eee tam, ja odczuwam ból kiedy się nie dogotuje oraz będę musiał wywalić całkiem dobre zwłoki.
Odpisz
11 lutego 2016, 11:55
Ty zła istoto Ty być zły!
Odpisz
11 lutego 2016, 11:38
było czy nie było... prawdziwe i urocze <3
Odpisz
9 lutego 2016, 16:34
I teraz pytanie czy było warto
Odpisz
8 lutego 2016, 21:23
rzucie bez psa jest nudne
Odpisz
8 lutego 2016, 23:00
@Ziemniaczek525: chyba życie
Odpisz
9 lutego 2016, 06:46
@mooped: życie też
Odpisz
8 lutego 2016, 21:07
Było.
Odpisz
8 lutego 2016, 21:07
Było.
Odpisz
8 lutego 2016, 21:06
Nie lubię psów, mam kawie domową
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2016, 05:35
@Awp_Asiimov: ja też ale kupiłam w zoologu i jest dzika i jedyna "osoba" z którą się komunikuje to pies, resztę gryzie. :/
Odpisz
8 lutego 2016, 21:02
przynajmniej nie masz szarego życia
Odpisz
8 lutego 2016, 21:01
Było.
Odpisz