Telewizja taka przewidywalna
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Ładne rzeczy
Dobrze czasem się oderwać
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ostry ten sędzia
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 marca 2020, 16:42
Marzec - zostań w domu...
Odpisz
29 lutego 2016, 20:25
W tym roku do reklam grudniowych dołączyła jeszcze masa reklam o Przebudzeniu Mocy...
Odpisz
22 lutego 2016, 18:19
Jak bym chciał pooglądać reklamy to bym sobie polsat włączył a nie jeja.
Odpisz
22 lutego 2016, 11:06
Październik-Listopad ZNICZE
Odpisz
22 lutego 2016, 17:00
@NEXORI: [*]
Odpisz
Edytowano - 22 lutego 2016, 07:56
W grudniu to niedługo będą reklamy Świąt Wielkanocnych
Odpisz
22 lutego 2016, 01:05
Powinno być raczej w listopadzie, grudniu i styczniu... a w lutym można już wystawiać na półki sklepowe zające z czekolady xD
Odpisz
22 lutego 2016, 00:03
październik:
ozdoby halloween'owe
cukierki
znicze
Odpisz
21 lutego 2016, 23:40
reklamy w kwietniu, jaja przecenione
Odpisz
21 lutego 2016, 22:36
cala prawda XD
Odpisz
21 lutego 2016, 22:11
Dzień dziecka:
Przecenione zabawki
Kinder
Inne gówna
Odpisz
21 lutego 2016, 21:18
Reklamy w sierpniu:
-Zeszyty
-Kredki
-I inne przybory szkolne
Odpisz
21 lutego 2016, 21:07
telewizja zabiera nam 1/3 zycia
Odpisz
21 lutego 2016, 21:09
@ALKATRAZ:
Odpisz
21 lutego 2016, 21:10
@ALKATRAZ: Jeśli wliczasz internetową, to sądzę, że maks 1/4
Odpisz
21 lutego 2016, 21:52
@ALKATRAZ: Nie oglądam telewizji. Handluj z tym.
Odpisz
21 lutego 2016, 22:24
@Reinata_: Ja raz na ruski rok. ;)
Odpisz
21 lutego 2016, 22:25
@Reinata_: pjonteczka
Odpisz
21 lutego 2016, 22:33
@oli78: O ty one mijają co 10 lat niezły jesteś nic nie wiedzieć o świecie tylko co 10 lat się dowiedzieć kto co zrobił itp.
Odpisz
21 lutego 2016, 22:47
@ALKATRAZ: A ile komputer?
Odpisz
21 lutego 2016, 23:33
@ALKATRAZ: jak coś to 1/3 życia zajmuje nam spanie a nie telewizja.1/3+1/3=2/3.według moich obliczeń nie jest możliwe aby telewizja zajmowała tyle miejsca w naszym życiu.
Odpisz
22 lutego 2016, 08:30
@zx2001: 1.Mam 12 lat to mi łatwiej bo nie oglądam faktów itp. ;D
2.Niezła. Oli w nicku ;)
Odpisz
22 lutego 2016, 15:47
@oli78: Nawet ch*j z oli, ten kretyn nie umie przeczytać obok imienia Oliwia...
@zx2001: To chyba nawet nie jest tajemnica, że telewizja, prasa odchodzi do lamusa. W Internecia masz wszystkiego w bród.
Odpisz
23 lutego 2016, 09:31
@Polska_z4smazka: Fakt też :/
Odpisz
21 lutego 2016, 21:06
Po walentynkach reklamy testów ciążowych oraz pieluch.
Odpisz
8 lutego 2016, 20:28
W walentynki powinny być reklamy masturbatorów
Odpisz
8 lutego 2016, 16:50
To o świętach to reklamy w listopadzie/
Odpisz