Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

13 lutego 2016, 16:41

Ciekawostka: według fragmentu Pogromców Duchów II koniec świata nastąpi 14 lutego 2016 roku - czyli jutro

Avatar
Konto usunięte

13 lutego 2016, 16:44

Kolejny koniec świata *faceplam* Ja nawet tamtych nie pamiętam..

Avatar Macio29

13 lutego 2016, 16:51

Bo Koniec Świata to święto ruchome.

Avatar
Konto usunięte

13 lutego 2016, 16:53

@Macio29: następne będzie w następnym millenium - święto te chyba jest bardzo szybkie

Avatar Penseta

13 lutego 2016, 17:23

mi rodzice mówili że koniec świata był jak się urodziłem:p

Avatar Kubox123456

21 lutego 2016, 21:05

jestem z przyszłości - koniec świata nastąpi ale wyruszymy w podróż kosmiczno

Avatar zx2001

21 lutego 2016, 22:35

@Macio29: następny będzie 29.2.2036

Avatar marek20004

22 lutego 2016, 16:22

z tego co wiem koniec świata miał być już około 5 razy

Avatar KacperUE

15 kwietnia 2016, 16:29

@zx2001: albo 2017 albo 2029...lub nie będzie

Avatar Veigar

21 lutego 2016, 22:48

Przezyli?

Avatar Grubbijan

22 lutego 2016, 08:18

@Veigar: God Job

Avatar Grubbijan

Edytowano - 22 lutego 2016, 08:14

Bóg: a mówiłem zbuduj schron a on nie. łódke se zbudował bo jak apokalipsa to na stówe powódź a co potem pogodę może będą przewidywać............................................. .................








................o a coto za kamyk?

Avatar Reinata_

21 lutego 2016, 21:53

Rzeczywistości spadła na nich jak grom z jasnego nieba.

Avatar Jasonicos

21 lutego 2016, 21:49

@Konto usunięte: [*] Kranki

Avatar YFYDB

21 lutego 2016, 21:36

@KontoUsunięte: WRÓĆ!

Avatar ALKATRAZ

21 lutego 2016, 21:08

lepiej robic cywilizacje na marsie czy na księżycu

Avatar Krzyniu

21 lutego 2016, 21:11

@ALKATRAZ: na drzewie

Avatar YFYDB

21 lutego 2016, 21:33

@Krzyniu: Klonie czy modrzewie?

Avatar Krzyniu

21 lutego 2016, 21:38

@YFYDB: brzozie

Avatar YFYDB

21 lutego 2016, 21:43

@Krzyniu: Dzięki :)
Ale brzozy nie są rozłożyste.

Avatar SetAbominae

21 lutego 2016, 22:31

@Krzyniu: Na brzozie smoleńskiej?

Avatar Krzyniu

22 lutego 2016, 05:54

@SetAbominae: owszem

Avatar pavlopavo

13 lutego 2016, 16:24

Podziemne schrony amerykanów mają odwrotnie...

Avatar ozi12

13 lutego 2016, 16:06

o ku*wa jednak nie

Avatar
Konto usunięte

13 lutego 2016, 16:03

tytuł jest hmmmmm...

Avatar polandball1

13 lutego 2016, 15:55

tytuł plz

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jeszcze jak

Przypałowo

Nie idź!

To się nie może nie udać

A, okej

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka