Gratulujemy posiadaczom iPhone'ów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Angielskie śmieszki
Ładne rzeczy
Przerwa na herbatkę
Dobrze czasem się oderwać
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 lutego 2016, 14:10
Ciekawe kto tego srajfona używa...
A szczerze, to nawet gdybym był bogaty to kupiłbym coś z Samsunga albo jakbym musiał to nawet coś z Windowsem niż Srajfona.
Odpisz
29 lutego 2016, 15:31
@Dexterek: mam iPhone'a tak jak Ś.P MateuszWi
Odpisz
8 kwietnia 2016, 22:50
@Dexterek: Piona! Kupuję J5!
Odpisz
29 lutego 2016, 19:56
Czy rząd polski i tak nie ma wszystkich odcisków palców, które są umieszczane w nowych paszportach?
Odpisz
29 lutego 2016, 21:42
@Singapurczyk: Ma, chyba, że ktoś ma bardzo zniszczone opuszki.
Odpisz
29 lutego 2016, 17:46
Jak to dobrze mieć starego dobrego Sony Ericssona z normalnymi klawiszami.
Odpisz
29 lutego 2016, 17:06
Obszedłem to na moim
Odpisz
29 lutego 2016, 15:40
A5 też ma
Odpisz
29 lutego 2016, 15:11
Haha, używam iPhone 4
Odpisz
8 lutego 2016, 17:47
Android i iOS odciski palcow a windows siatkowke...
Odpisz
13 lutego 2016, 14:18
@Astronneu: hehe pis wie jakie masz oko
Odpisz
29 lutego 2016, 13:43
będą oddzielać obywateli gorszego sortu
Odpisz
9 lutego 2016, 08:08
lumia 950
skanowanie tęczówki
taaa
Odpisz
9 lutego 2016, 14:22
@Windows_10: hehehe - obecny szef MS
Odpisz
9 lutego 2016, 14:51
hehe - my z MS
Odpisz
9 lutego 2016, 15:20
@Windows_10: hehehe
Odpisz
8 lutego 2016, 16:54
W 2 brakuje podmiotu, więc zdanie nie jest gramatycznie poprawne.
Odpisz
8 lutego 2016, 16:58
@KingsMax: Tak się mówi w USA. Tzn oficjalnie tak nie możesz, ale do ludzi do nic dziwnego.
Odpisz
8 lutego 2016, 17:02
Ok, ja się uczę odmiany brytyjskiej, a z amerykańskiej niewiele różnic znam.
Odpisz
8 lutego 2016, 17:06
@KingsMax: To jest slang
Odpisz
8 lutego 2016, 17:07
@KingsMax: To znaczy to jest akurat zbędne, ale kojarzę to z angielskich forum. Też się dziwiłem, jak to pierwszy raz widziałem.
I złapkowali cię w dół za prawdę ;-;
Odpisz
8 lutego 2016, 17:09
Eeeee tam, można się przyzwyczaić.
Odpisz
28 lutego 2016, 12:00
@KingsMax: Ucząc się angielskiego ogranicz do minimum korzystanie z podręczników. Czytaj zagraniczne fora, artykuły, oglądaj filmy i GADAJ, przede wszystkim gadaj! Angielskim, którego uczą w szkołach, nie posługują się nawet Anglicy :p
Odpisz
28 lutego 2016, 13:35
@brainiac: Po prostu uczą Angielskiego formalnego, literackiego.
Odpisz
Edytowano - 29 lutego 2016, 14:46
@KingsMax: Podmiot domyślny, jakby przetłumaczyć na polski. O ile takie coś jest możliwe w j. angielskim :)
Odpisz
29 lutego 2016, 15:10
@xNyksx: W wersji literackiej, nie.
Odpisz