Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Dexterek

29 lutego 2016, 14:10

Ciekawe kto tego srajfona używa...

A szczerze, to nawet gdybym był bogaty to kupiłbym coś z Samsunga albo jakbym musiał to nawet coś z Windowsem niż Srajfona.

Avatar parapet_parapet

29 lutego 2016, 15:31

@Dexterek: mam iPhone'a tak jak Ś.P MateuszWi

Avatar maderfaker123

8 kwietnia 2016, 22:50

@Dexterek: Piona! Kupuję J5!

Avatar Singapurczyk

29 lutego 2016, 19:56

Czy rząd polski i tak nie ma wszystkich odcisków palców, które są umieszczane w nowych paszportach?

Avatar mrkhrova

29 lutego 2016, 21:42

@Singapurczyk: Ma, chyba, że ktoś ma bardzo zniszczone opuszki.

Avatar Broski

29 lutego 2016, 17:46

Jak to dobrze mieć starego dobrego Sony Ericssona z normalnymi klawiszami.

Avatar
Konto usunięte

29 lutego 2016, 17:06

Obszedłem to na moim

Avatar PISKOR_FP

29 lutego 2016, 15:40

A5 też ma

Avatar CzerwonyShrek

29 lutego 2016, 15:11

Haha, używam iPhone 4

Avatar Astronneu

8 lutego 2016, 17:47

Android i iOS odciski palcow a windows siatkowke...

Avatar
Konto usunięte

13 lutego 2016, 14:18

@Astronneu: hehe pis wie jakie masz oko

Avatar dolares97

29 lutego 2016, 13:43

będą oddzielać obywateli gorszego sortu

Avatar Windows_10

9 lutego 2016, 08:08

lumia 950
skanowanie tęczówki
taaa

Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2016, 14:22

@Windows_10: hehehe - obecny szef MS

Avatar Windows_10

9 lutego 2016, 14:51

hehe - my z MS

Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2016, 15:20

@Windows_10: hehehe

Avatar KingsMax

8 lutego 2016, 16:54

W 2 brakuje podmiotu, więc zdanie nie jest gramatycznie poprawne.

Avatar
Konto usunięte

8 lutego 2016, 16:58

@KingsMax: Tak się mówi w USA. Tzn oficjalnie tak nie możesz, ale do ludzi do nic dziwnego.

Avatar KingsMax

8 lutego 2016, 17:02

Ok, ja się uczę odmiany brytyjskiej, a z amerykańskiej niewiele różnic znam.

Avatar Ewusia11

8 lutego 2016, 17:06

@KingsMax: To jest slang

Avatar
Konto usunięte

8 lutego 2016, 17:07

@KingsMax: To znaczy to jest akurat zbędne, ale kojarzę to z angielskich forum. Też się dziwiłem, jak to pierwszy raz widziałem.

I złapkowali cię w dół za prawdę ;-;

Avatar KingsMax

8 lutego 2016, 17:09

Eeeee tam, można się przyzwyczaić.

Avatar brainiac

28 lutego 2016, 12:00

@KingsMax: Ucząc się angielskiego ogranicz do minimum korzystanie z podręczników. Czytaj zagraniczne fora, artykuły, oglądaj filmy i GADAJ, przede wszystkim gadaj! Angielskim, którego uczą w szkołach, nie posługują się nawet Anglicy :p

Avatar KingsMax

28 lutego 2016, 13:35

@brainiac: Po prostu uczą Angielskiego formalnego, literackiego.

Avatar xNyksx

Edytowano - 29 lutego 2016, 14:46

@KingsMax: Podmiot domyślny, jakby przetłumaczyć na polski. O ile takie coś jest możliwe w j. angielskim :)

Avatar KingsMax

29 lutego 2016, 15:10

@xNyksx: W wersji literackiej, nie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Angielskie śmieszki

Ładne rzeczy

Przerwa na herbatkę

Dobrze czasem się oderwać

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka